Skip to Content

حاشیه نگاری نسیم صادق بر راهپیمایی "22 بهمن" در اشکذر


مردم اشکذر بار دیگر با حضور حماسی در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و برپایی جشن باشکوه سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یکپارچه و همصدا، پاسخ دندان شکنی به تهدیدات دشمنان دادند و به دشمن نشان دادند که این آن ها هستند که در برابر ملت عظیم ایران «دست بسته هستند».

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، مردم اشکذر بار دیگر با حضور حماسی در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و برپایی جشن باشکوه سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، یکپارچه و همصدا، پاسخ دندان شکنی به تهدیدات دشمنان دادند و  به دشمن نشان دادند که این آن ها هستند که در برابر ملت عظیم ایران «دست بسته هستند».

- راهپیمایی طبق قرار معلوم راس ساعت 10 و سی دقیقه از میدان بسیج اشکذر آغاز شد؛ جمعیت حاضر نشان می داد آن ها خیلی زودتر از قرار مقرر به میدان بسیج آمده بودند و با در دست گرفتن پارچه نوشته و پلاکاردهای خود که روی آن ها شعارهایی با مضامین "ما تا آخر ایستاده ایم" "مرگ بر اسرائیل" مرگ بر آمریکا" و "این هم 22 بهمن 93" نقش بسته بود، منتظر آغاز راهپیمایی بودند.

- راهپیمایی از میدان بسیج به سمت مسجد الرضا اشکذر آغاز شد و مسئولین در کنار مردم اشکذر با حضور خود نشان دادند که پای آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی همچنان ایستاده اند.

- جمعیت قابل توجه دانش آموزان به عنوان نسل چهارم انقلاب به خوبی گواه این مطلب بود که این نسل از ارزش ها و شعائر انقلاب دور نیست.

- از دیگر نکات قابل توجه در راهپیمایی می توان به حضور دختر فرماندار اشکذر به همراه پدرش اشاره کرد که با در دست داشتن پلاکارد "مرگ بر اسرائیل" در این راهپیمایی شرکت کرده بود.

- پیکان گلی که با شعار های دست نوشته  "مرگ بر شاه" و "امام آمد" در خیابان های اشکذر جولان می داد، توجه همه را به خود جلب کرده بود.

- دختر بچه هایی که به همراه پدران خود پرچم سه رنگ ایران را به دست گرفته بودند، از دیگر جلوه های قابل توجه این خروش بود.

- وقتی نوبت به آتش زدن آدمک های مستکبران رسید، طبق معمول این بچه ها بودند که برای آتش زدن ان ها پیشتاز بودند و با این حرکت انزجار خود را از کسانی که در حق خود و متشان ستم کرده و می کنند را نشان دادند.

- اشکذری ها در پایان با تکبیر های خود بند بند قطع نامه پایانی را تایید می کردند.

- متن این بیانیه توسط شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی تهیه شده و شرکت کنندگان در راهپیمایی پس از هر بند آن با شعارهای الله اکبر، تایید خود را نسبت به این بیانیه اعلام می کردند.

 

رای شما
میانگین (6 آرا)
The average rating is 4.333333333333333 stars out of 5.


ali firoozabad
عجب عكسهاي خفني ؟!!!
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۱۲:۰۴
alitaha
عجب عكسهاي خفني ؟!!!
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۱۲:۰۵
alitaha
عجب عكسهاي خفني ؟!!!
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۱۲:۰۵
هادی
اینا که شد عکس یادگاری .... عکس از جمعیت بزارید... کلی
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۱۲:۰۵