Skip to Contentمردم اشکذر بعد از بی توجهی مسئولان استان به مخاطرات و آلودگی پروزه یزد یک فولاد آلیاژی اعتصاب را چاره راه خود کردند.

به گزارش نسیم صادق به نقل از یزد رسا، مردم اشکذر بعد از بی توجهی مسئولان استان به مخاطرات و آلودگی پروزه یزد یک فولاد آلیاژی اعتصاب را چاره راه خود کردند.

رشد بی حد و حصر صنایع فولادی در دشت یزد - اردکان نه تنها دیگر توانی برای رشد وبهبود سلامتی ساکنین این دیار باقی نگذاشته است بلکه با بلعیدن آب استان، هر روز چشمه های حیات را در این شهر کویری کورتر می کنند.

با استقرار صنایع فولادی به ویزه فولاد آلیاژی یزد چالش تامین آب در دوران بی آبی به عنوان مهم ترین موضوع در پیش روی مسئولان استان قرار گرفت که خوشبختانه! هنوز نتوانستند قطره ای اب نه تنها نصیب این صنایع بلکه نصیب مردم یزد کنند.

گویا دولت محترم که هنوز نتوانسته انچنان که باید و شاید در پروژه های خود موفق باشد تصمیم جدی گرفته است تا به بهانه توسعه پایدار! به زور حمایت خشک و خالی هم که شده پروژه برآب خواه و آلاینده «یزد یک» فولاد آلیاژی را راه اندازی کند، پروژه ای که بر همه مردم روشن است که استان یزد به هیچ وجه ظرفیت این واحد فولادی را ندارد چراکه با توجه به چهار برابر شدن ظرفیت این واحد تامین آب و آلایندگی آن هم چهار برابر خواهد شد.

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.