Skip to Content

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر


رئیس اداره تبلیغات اسلامی اشکذر بهترین درس حماسه "9 دی" را اینطور عنوان کرد: بسیاری از مدعیان طرفداری از نظام و انقلاب و مکتب امام و حتی زجر کشیده های زمان ستم شاهی در این آزمون نمره نیاوردند و باختند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق در خصوص علل وقوع حماسه "9دی" اظهار داشت: قطعا دشمنان ما نه تنها در سال 88 بلکه از صدر انقلاب به دنبال فرصتی برای پیاده سازی دسیسه های خود بوده اند که وقوع حوادث پس از انتخابات 88، بستر مناسبی را برای آن ها فراهم کرد.

"حجت الاسلام پور قیومی" رئیس اداره تبلیغات اسلامی اشکذر در پاسخ به این سوال که نقش خواص رقم زننده فتنه 88 در ظهور حماسه "9دی" به چه میزان بود، گفت: انسان ها در تمام زمان ها مورد آزمایش قرار می گیرند و فتنه 88 آزمون سختی برای تمام اقشار جامعه از جمله خواص بود و نقش افراد در فتنه به خوبی مشخص شد.

وی بهترین درس حماسه "9 دی" را اینطور عنوان کرد: بسیاری از مدعیان طرفداری از نظام و انقلاب و مکتب امام و حتی زجر کشیده های زمان ستم شاهی در این آزمون نمره نیاوردند و باختند.

حجت الاسلام پور قیومی با بیان اینکه باید از تاریخ عبرت گرفت، عنوان کرد: این حادثه باید معرفت و بصیرت ما را افزایش دهد تا در برابر حوادث آینده اماده مقابله با فتنه ها باشیم.

حجت الاسلام پور قیومی "9 دی" را متعلق به جهان اسلام دانست و گفت: بسیاری از بیداری های شکل گرفته در منطقه حاصل اقدامات و رفتار مردم ما می باشد و باید با بازتاب جهانی "9 دی" بر تاثیر هرچه بیشتر آن بی افزاییم.

وی آگاه کردن مردم نسبت به وقوع حوادث را تکلیف دانست و تاکید کرد: رسانه ها در تبیین ابعاد حماسه "9 دی" وظیفه سنگینی بر دوش دارند.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.