Skip to Content

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار:


رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار تشکیل بسیج مردمی را منجی سوریه و عراق دانست و گفت: زمانی که دمشق و بغداد در محاصره داعش بود و ارتش به زانو در آمده بود، این بسیج بود که توانست این کشورها را نجات دهد.

به گزارش نسیم صادق، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب که به مناسبت بزرگداشت 9 دی در جمع بسیجیان کارمند استان یزد، حضور یافته بود، با اشاره به سالروز آغاز امامت امام عصر(عج) گفت: اگر چه ما در زمان صدر اسلام نبودیم و ندای هل من ناصر ائمه را نشنیده ایم و از این جهت مورد بازخواست قرار نمی گیریم ولی مطمئنا نسبت به امام زمان مسئولیم.

 

رئیس قرارگاه عمار تاکید کرد: امام راحل (ره) هدفش از انقلاب زمینه سازی ظهور امام عصر (عج) بود و برای اینکه زمینه ظهور فراهم شود ابتدا باید تهدیدات علیه جان شریف حضرت برطرف شود. به همین خاطر هم ایشان دستور نابودی بزرگترین تهدید یعنی اسرائیل را صادر کردند و  به حمایت از نیروهای مقاومت پرداختند.

 

این خطیب برجسته با تحلیل فراز و نشیب های بعد از انقلاب و با اشاره به ، تمامی دشمنی ها را ناشی از تلاش شیعه برای یاری امام زمان دانست و تصریح کرد: جنگ بر سر امام زمان است.

 

وی در تشریح اقدامات صهیونیست جهانی برای مقابله با انقلاب، اظهار داشت: اسرائیل از همان ابتدا با درک خطر انقلاب 8 سال جنگ را به ما تحمیل کرد. تا شاید به این وسیله مانع نفوذ و گسترش مقاومت شود.

 

طائب با اشاره به همصدایی برخی از مسئولان داخلی با اسرائیل، افزود: زمانی که سید حسن نصراله در دوره اصلاحات برای دیدار با رهبر انقلاب به ایران آمد، رئیس دولت اصلاحات در جلسه ای به وی گفت دوران مقاومت تمام شده است. به جای مقاومت با اسرائیل مذاکره کنید.

 

وی همچنین عنوان کرد: سعید حجاریان، مغز متفکر اصلاحات، معتقد بود باید انقدر به دست حمایت ایران بر پشت حزب الله ضربه زد تا یا ایران از حمایت حزب الله منصرف شود و یا این دست حمایتی قطع شود.

 

این خطیب برجسته با اشاره به شعار «نه غزه نه لبنان،جانم فدای ایران» گفت: در زمان فتنه حرفی که اصلاح طلبان مخفیانه به سید حسن ابراز می کردند، فتنه گران به صورت علنی در کف خیابان ها فریاد می زدند. هر چند هیچ یک از کسانی که چنین شعاری سر می دادند در عمل  برای یک لحظه هم حاضر به نبرد در جبهه های جنگ نشدند.

 

حجت الاسلام و المسلمین طائب حمله آمریکا به عراق و افغانستان را برای منفعل کردن ایران دانست و اعلام کرد: خوشبختانه با مقاومت آمریکا به خواسته های خود نرسید و مجبور به فرار از باتلاق عراق شد و در عوض عراق تبدیل به پایگاه دوستان ایران شد.


طائب با اشاره به اقدامات وحشیانه داعش، بیان کرد: آمریکا و اسرائیل از سال 63 و بر اساس ایده کسینجر اقدام به تشکیل و تجهیز وهابیون و پایه ریزی داعش کردند. آنها سال هاست که با خرج هزینه های هنگفت افکار مردم را به سمت تفکر وهابیت و حملات علیه شیعه سوق می دهند.

 

رئیس قرارگاه عمار، عنوان کرد: در ابتدا قرار بود 100 هزار نیروی آموزش دیده و مجهز داعش به ایران حمله کنند ولی به علت خطری که از جانب اسرائیل متوجه سوریه بود، این برنامه تغییر کرد.

 

طائب تشکیل بسیج مردمی را منجی سوریه و عراق دانست و خاطر نشان ساخت: زمانی که دمشق و بغداد در محاصره داعش بود و ارتش به زانو در آمده بود، این بسیج بود که توانست این کشورها را نجات دهد.

 

وی با تشریح وضعیت مقاومت در جهان اعلام کرد: اگر دیروز تنها نیروهای مقاومت را 20 هزار نیروی حزب الله تشکیل می دادند امروز و با عنایت خدای متعال 80 هزار نیروی بسیجی در سوریه و 2 میلیون شیعه ای که با فتوای آیت الله سیستانی راهی جهاد با داعش شدند در کنار ایران قرار دارند.

 

طائب در پایان با اشاره به فرمان رهبر انقلاب در خصوص تسلیح کرانه باختری ابراز امیدواری کرد: انشالله با این کار زمینه آزاد سازی قدس شریف و ظهور حضرت حجت محقق شود.

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.