Skip to Content

مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد


مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: محور یزد - طبس در استان خراسان جنوبی به علت جاری شدن سیل تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گزارش نسیم صادق، مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: محور یزد - طبس در استان خراسان جنوبی به علت جاری شدن سیل تا اطلاع ثانوی مسدود است.

 

 
سیل جاده کویری یزد-طبس را بست
 

این محور از ساعت 3:30 روز شنبه اول فروردین ماه جاری تا اطلاع ثانوی بسته است.

 

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 88255555(10خط) به طور شبانه روزی پاسخ گوی وضعیت راه های کشور (جوی و ترافیکی ) و یا امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.

 

راهبندان در جاده چالوس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس مرکز مدیریت راه های استان البرز گفت: جاده کرج - چالوس در محدوده این استان امروز شنبه یکم فروردین ماه پرترافیک است.

 

علی شادفر گفت: راهبندان سنگین از بامداد امروز در این مسیر آغاز شده و همچنان ادامه داد.

 

وی تاکید کرد: بیشترین حجم رفت و آمد خودروها در محدوده بیلقان کرج تا منطقه تکاور و آداران در استان البرز گزارش شده است.

 

رئیس مرکز مدیریت راه های استان البرز همچنین گفت رفت و آمد خودروها در دیگر مسیرهای استان از جمله آزاد راه کرج - قزوین نیمه سنگین است.

 

همچنین آرش رحمتی، معاون مرکز فوریت های پزشکی استان البرز گفت: ساعت 23:27 جمعه، 29 اسفند 93 تصادف زنجیره ای بین هفت دستگاه خودرو در مسیر جنوبی آزادراه کرج - قزوین و درمحدوده شهرستان ساوجبلاغ یک زخمی برجای گذاشت.

 

همچنین مرکز اطلاعات راه های مازندران از بازگشایی محور هراز که دیشب (29 اسفند 93) به علت ریزش سنگ بسته شده بود، خبر داد و اعلام کرد: اکنون رفت و آمد از محور هراز صورت می گیرد و رفت و آمد خودروها در این جاده روان است.به علت ریزش کوه در حد فاصل تونل های 8 و 9 در حوزه وانا - تکاور و منزلیه راه هراز بسته شده بود. ریزش سنگ از کوه در نتیجه بارندگی شدید روز گذشته در جاده هراز - آمل و یک سانحه رانندگی در این جاده - سبب کشته شدن یک مسافر و مصدومیت هشت تن دیگر شد.

 

محور سوادکوه از گردنه گدوک به علت بارش لغزنده است و از شیرگاه به سمت قائمشهر حجم ترافیک تا حدودی بالاست. مرکز اطلاعات راه های مازندران رفت و آمد در محور کندوان را عادی اعلام کرد.

آزادراه کرج - قزوین پرترددترین مسیر
مرکز مدیریت راه های کشور نیز در گزارشی اعلام کرد «آزادراه کرج - قزوین» با 103 هزار و 403 تردد و «محور آستانه به لاهیجان» در استان گیلان با 35 هزار تردد به ترتیب بیشترین و کمترین تردد را در شبانه روز گذشته داشتند.

 

برابر آخرین اطلاعات دریافتی از 1381 تردد شمار فعال در محورهای برون ‌شهری در شبانه‌ روز گذشته میزان ترددهای ثبت شده حاکی از کاهش 13.6 درصدی عبور و مرور در مقایسه با روز مشابه سال قبل است.

 

همچنین سهم وسائل نقلیه سنگین 9 درصد، اوج تردد بین ساعت های 11 تا 12 و کمترین تردد بین ساعت های 4 تا 5  صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌ توانند ساعت مناسب‌ تری را برای سفر انتخاب نمایند.

 

برابر تصویر دوربین های نظارتی، سامانه‌ های تردد شمار و گشت های راهداری سراسر کشور، در حال حاضر تردد در تمامی محورها روان و عادی است.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.