Skip to Content

امام جمعه اشکذر:


امام جمعه اشکذر ضمن اشاره به به نامگذاری سال به نام سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری افزود: دو مقوله تولید و اشتغال از اهمیت زیادی برخوردارست که مسوولان نظام باید در این زمینه جدیت بیشتری داشته باشند.

به گزارش نسیم صادق، حجت السلام محمد رضا طالبیان در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر اظهارداشت: کارگزاران نظام ضمن حضور پر شور خود در انتخابات ، باید مردم را برای حضور در این حماسه ملی سرنوشت ساز تشویق نمایند.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برای رای و نظر مردم اهمیت زیادی قائل است گفت:کارگزاران نظام باید حافظ ، امانت دار و تابع رای مردم باشند.
فرماندار اشکذر با بیان اینکه مهمترین وظیفه دولت در حوزه سیاست برگزاری انتخابات با شکوه و سالم است خاطر نشان کرد: کارگزاران دولت با امین و امانت دارمردم در بحث انتخابات باشند.
وی تعداد ثبت نام کنندگان پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر وروستا در این شهرستان را ۲۹۰ نفر عنوان کرد و افزود: که از این مجموع ۳۲ نفر از ثبت نام گنندکان مربوط به حوزه شهری و ۲۵۸ نفر مربوط به حوزه روستایی است .
محمد علی شاه حسینی با اشاره به این‌که ۱۱ نفر از ثبت‌نام کنندگان در این دوره زن و ۲۷۹ نفر مرد هستند تصریح کرد: ۹۱ نفر از افراد ثبت‌نام کننده در شورای اسلامی قبلاً سابقه عضویت داشته‌اند و ۱۹۹ نفر دیگر فاقد سابقه قبلی هستند.
وی ضمن تشکر از اعضای ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اشکذر در راستای ارائه خدمت به مسافران نوروزی اظهار داشت: شهرستان اشکذر در زمینه اسکان نوروزی بعد از شهرستان یزد رتبه دوم استان و نیز در زمینه خدمات انتظامی و امنیتی در این ایام مقام اول استان را کسب نموده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.