Skip to Content

درد دل یک یزدی با مدیر کل ارشاد استان؛


لطفاً دستور بدهید شوفاژ تالار شرف‌الدین علی روشن باشد! باور کنید همنشینی با موش های تالار که آزادانه می آیند و می روند و صاحبخانه شده اند چندش آور است...

به گزارش نسیم صادق وبلاگ «بازینامه» در جدیدترین مطلب خود نوشت:

جشنواره تئاتر معلولین از شنبه در تالار هنر آغاز می‌شود و طبیعتاً تمرین‌ها باید چند روزی تعطیل شود و بعد از آن هم «علی جاور» نمایش سیاه‌بازی خود را برای دهه فجر اجرا خواهد کرد و احتمال زیاد «جعفر دل دل زاده» و «احمد ندافی» در نوبت‌های بعدی اجرا قرار می‌گیرند و بدین ترتیب فرصت تمرین حتی برای این دو گروه منتظر اجرا هم فراهم نخواهد شد مگر اینکه بروند تالار شرف‌الدین علی تمرین کنند.

 

اما این روزهای تالار شرف‌الدین علی بسیار غم انگیز است. گویا مدیران ارشاد دنبال بهانه‌ای بودند برای فراموش کردن این تالار. که خدا را شکر مسئولین آتش‌نشانی بهانه را دادند!


درست است که امکانات ایمنی ندارد و اجرای عمومی نمی‌شود در این تالار داشت ولی گروهی که بخواهد تمرین کند هم به هر حال انسان هستند و احتمالاً هنرمند محسوب می‌شوند و در حال آماده سازی یک اثر هنری و یکی از وظایف ذاتی اداره ارشاد هم حمایت از هنرمندان و تولیدات هنری است!


فعلاً که جای همه حمایت‌ها خالی است لطفاً دستور بدهید شوفاژ تالار شرف‌الدین علی روشن باشد! باور کنید تمرین در سرمای کشنده این تالار سخت است. باور کنید همنشینی با موش های تالار که آزادانه می آیند و می روند و صاحبخانه شده اند چندش آور است. از بوی بد و مشمئز کننده که نمی‌شود گذشت از گردوغبار نشسته روی صندلی ها شاید بشود گذشت و فقط در تمرین ایستاد!


و باور کنید با کمی درایت می‌شود سالن را گرم و تمیز کرد و در اختیار گروه های متقاضی تمرین قرار داد. وگرنه با اجراهای تالار هنر کلیه تمرین‌ها باید تعطیل شود. طنز ماجرا در این است که اخیرا اداره ارشاد نامه ای به یکی از آموزشگاه های هنری نوشته و شرایط ارتقای آموزشگاه را داشتن رختکن و پلاتو و ..... ذکر کرده! لطفاً شما که یک دستگاه عریض و طویل دولتی هستید نیمی از بخشنامه‌های خودتان را برای استاندارد کردن سالن‌های تمرین و اجرا به کار ببندید سپس دیگران را بخشنامه باران کنید!
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.