Skip to Content

صرفاً جهت اطلاع فرماندار یزد؛


جیره خوار صفتی است که یکی از نمایندگان یزد در پاسخ به دروغ پردازی های مکرر یک سایت محلی برای این سایت بر شمرده، و استفاده از این لفظ در خبر اشاره به همان سایت دارد. ولی گویا عده ای ترجیح دادند با جنجال بی مورد باعث تشویش ذهن فرماندار یزد و نسبت ناروا به وی شوند.

به گزارش نسیم صادق،  بعد از انتشار عکس های رئیس جمهور اسبق در پرتال فرمانداری یزد، سایت یزد رسا در اعتراض به این بی قانونی آشکار و زیر پا گذاشتن مصوبه شورای عالی امنیت ملی و تاکید سخنگوی قوه قضائیه مطلبی تحت عنوان «دهن کجی سایت دولتی به مصوبه شورای امنیت ملی در روز روشن!/ضرورت توجه بیشتر مسئولین قضایی استان +تصاویر» منتشر کرد.


بعد از انتشار این مطلب جهت شنیدن توضیح فرماندار در خصوص عدم گردن نهادن این مجموعه به قانون پیگیری های بسیاری صورت گرفت. ولی متاسفانه علی رغم تماس های مکرر شاکری شمسی حاضر به پاسخ گویی نشد .


بعد از یک هفته پیگیری بدون نتیجه بالاخره خبرنگار یزد رسا موفق شد شخص فرماندار را در جلسه ای ملاقات کند.


فارغ از طفره فرماندار از پاسخگویی و رفتار زننده همراهان و تلاش برای ممانعت از طرح سوال توسط خبرنگار یزد رسا، بالاخره فرماندار لب گشود و گفت:« با سایتی که من را به عنوان جیره خوار معرفی کرده مصاحبه نمی کنم.»

 

مطالعه لینک خبر درج شده در سایت یزد رسا جهت اطلاع فرماندار و قضاوت مردم فهیم دارالعباده خالی از لطف نیست. (برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید.) امید که از این طریق مشخص شود که تیم رسانه ای وی با ارائه اطلاعات غلط سعی در تخریب رابطه یزد رسا و فرماندار را داشته است.

 

توضیح اینکه جیره خوار صفتی است که یکی از نمایندگان یزد در پاسخ به دروغ پردازی های مکرر یک سایت محلی برای این سایت بر شمرده، و استفاده از این لفظ در خبر اشاره به همان سایت دارد.(سکوت جوکار شکست/ افشای یک دروغ بزرگ و التیماتوم به یک مسئول استانداری و سایت جیره خوار +صوت) ولی گویا عده ای ترجیح دادند با جنجال بی مورد باعث تشویش ذهن فرماندار یزد و نسبت ناروا به وی شوند.

 

فارغ از این بحث ها سوالاتی که همراهان جناب فرماندار اجازه طرح آن را ندادند بار دیگر مطرح می شود، به امید اینکه دلسوزان و نزدیکان ایشان را در جریان بگذارند.


- شخصی که به مجموعه تحت امر خود اشراف کامل ندارد(تا آنجا که تهمتی بدین بزرگی را به یزد رسا نسبت می دهند) چطور قرار است شهر یزد را سامان دهد؟


- پرتال فرمانداری با بودجه شخص فرماندار راه اندازی و بروزرسانی می شود یا بیت المال؟


- چرا به جای پیگیری مشکلات شهروندان، در پرتال فرمانداری با بودجه عمومی کشور علیه مصوبه شورای عالی امنیت ملی کشور، مطالبی منتشر می شود؟


- وقتی شما که مجری قانون هستید به این راحتی مصوبه شورای عالی امنیت( عالی ترین شورای جمهوری اسلامی با عضویت روسای قوا، فرمانده سپاه، فرمانده ارتش، وزیر اطلاعات و نماینده رهبر انقلاب) را زیر پا می گذارید، چطور از کارکنان خود توقع فرمانبرداری دارید؟

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.