Skip to Contentبه دنبال تایید رسمی خبر شهادت این سردار ایرانی در گلوله بارانِ «قنیطره»، رو روزنامه پرمخاطب صهیونیستی، اقدام به درج عکس و مطالبی درباره این شهید نمودند.

به گزارش نسیم صادق، عصرگاه روز یکشنبه، 28 دی ماه 1393 شمسی، بالگردهای ارتش صهیونیستی، روستایی  در منطقه «قنیطره» واقع در «سوریه» را مورد حمله قرار دادند که در این واقعه، تعدادی از رزمنده‌گان «مقاومت اسلامی لبنان(شاخه‌ی نظامی حزب الله)» بال در بال ملائک گشودند. از جمله شهدای این عملیات ارتش صهیونیستی، سردار پاسدار«محمدعلی الله‌دادی» فرمانده‌ی سابق «سپاه الغدیر یزد» بود که خبر شهادتش، اندکی دیرتر از سایر شهدای ماجرای مذکور به تایید رسید.

 
مشرق نوشت:به دنبال تایید رسمی خبر شهادت این سردار ایرانی در گلوله بارانِ «قنیطره»، رو روزنامه پرمخاطب صهیونیستی، اقدام به درج عکس و مطالبی درباره این شهید نمودند. در زیر، تصویر صفحه ی اول این دو مطبوعه‌ی صهیونیستی دیده می شود:
 
 
 
سردار شهید «الله دادی» در مطبوعات صهیونیستی
 
 
 
 
 صهیونیست‌ها صاعقه‌های کوبنده را در عمل خواهند دید
 

به گزارش تسنیم، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران امروز در حاشیه همایش مشترک اعضای دانشگاه دفاع ملی ایران و عمان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص واکنش ایران به اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن رزمندگان حزب‌الله و سردار الله‌دادی گفت: این اقدام اسرائیل بازتاب‌دهنده شکست‌های پی در پی استراتژی‌هایشان در سوریه و عراق بوده و به عبارتی نشان‌دهنده ضعف آنها بوده است.

 

 

وی افزود: خورشید حیات صهیونیست‌ها رو به افول است و به همین دلیل دست به این اقدامات می‌زنند.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه صهیونیست‌ها باید منتظر پاسخ‌های کوبنده باشند، گفت: آنها واکنش‌های سپاه پاسداران را قبلا دیده‌اند و از این موضوع نگران هستند.

سردار سلامی خاطر نشان کرد: صاعقه‌های کوبنده و ویرانگر را صهیونیست‌ها در عمل خواهند دید.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.