Skip to Content

فرماندار اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق:


فرماندار اشکذر در تشریح شکل گیری حماسه "9دی" افزود: کسی که شعار "جمهوری ایرانی" سر می دهد فرد داخل نظام نیست و دست های بیگانگان در جریانات بعد از اتخابات 88 تاثیر گذار بود.

فرماندار شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق؛ با اشاره به مردمی بودن نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: هرکجا که نظام جمهوری اسلامی به خطر افتاد مردم وارد صحنه شدند که "9 دی" تنها نمونه ای از آن است.

"شاه حسینی" فرماندار اشکذر در تشریح شکل گیری حماسه "9دی" افزود: وقتی مردم احساس کردند که اصل نظام اسلامی و انقلاب از طرف بعضی گروهک ها و عوامل خارجی مورد تحدید واقع می شود به صحنه آمدند و دیگر بحث اختلافات سیاسی مطرح نبود.

وی افزود: مردم در حماسه "9دی" نشان دادند که پشتیبان ولایت فقیه هستند.

شاه حسینی در پاسخ به این سوال خبرنگار که به نظر شما عوامل شکل گیری حماسه "9دی" چه چیزی بود، تصریح کرد: ما دشمنان قسم خورده زیادی داریم و عدم کنترل اختلافاتی که بعد از انتخابات 88 پیش آمد، موجب شد تا بعضی از افراد و گروه های داخلی و خارجی از این موقعیت سوء استفاده کنند.

وی تاکید کرد: کسی که شعار "جمهوری ایرانی" سر می دهد فرد داخل نظام نیست و دست های بیگانگان در جریانات بعد از اتخابات 88 تاثیر گذار بود.

فرماندار اشکذر در پاسخ به این سوال که نقش خواص در شکل گیری حماسه "9دی" چقدر تاثیر گذار بود، گفت: خواص به عنوان اشخاصی که در شکل دهی افکار مردم نقش دارند تاثیر گذارند و شاید در این بین بعضی خواص کوتاهی کردند.

وی با بیان اینکه اسلام تاکنون از دو گروه افراطی و تفریطی لطمه خورده است، افزود: نباید 9 دی را به جریان خاصی منتسب کرد و این حماسه همانند "22 بهمن" و "روز قدس" به همه جناح های سیاسی مرتبت است.

شاه حسینی با بیان اینکه مردم ما ثابت کرده اند که هرکجا احتمال دارد که نظام دچار آسیب شود به صحنه آمده اند، گفت: درسی که از "9 دی" می توان گرفت این است که ما هم از مردم یاد بگیریم.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.