Skip to Content

امام جمعه خضرآباد:


امام جمعه خضرآباد گفت: از مسئولین استان و شهرستان بارها درخواست کرده ایم که هرچه زودتر پروژه آب رسانی به این منطقه را تسریع کنند و مردم ما را از مشکلات ناشی از تامین آب رهایی دهند.

امام جمعه خضرآباد در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، در حاشیه گردهمایی اعضای شوراهای اسلامی ودهیاران روستاهای مختلف این بخش که در روستای قوام آباد برگزار شد، با اشاره به اقدامات خوب دولت در این بخش اظهار داشت: گازرسانی به روستاهای خضرآباد یکی از خدمات ارزنده ای بود که توسط دولت محترم برای مردم انجام شد.

«حجت الاسلام والمسلمین غالبی» امام جمعه خضرآباد بهسازی و بازسازی مراکز درمانی را یکی از مباحث مطرح شده در این نشست عنوان کرد و گفت: رسیدگی به مباحث مربوط به بهداشت، اهم از ایجاد خانه های بهداشت در روستاها از مهمترین نیازهای مردم این بخش است.

وی بهسازی راه های بین روستایی را دیگر نیاز این منطقه نام برد و گفت: راه های بین روستایی چند روستا به علت کمی تردد با مشکلاتی مواجه شده از اداره راه و شهرسازی شهرستان اشکذر انتظار رسیدگی به این موضوع را داریم.

امام جمعه خضرآباد آب را یکی از نیازهای مبرم این منطقه عنوان و با بیان این مطلب که تاکنون چندین بار از تریبون های مختلف مطرح کرده ایم، تصریح کرد: از مسئولین استان و شهرستان بارها درخواست کرده ایم که هرچه زودتر پروژه آب رسانی به این منطقه را تسریع کنند و مردم ما را از مشکلات ناشی از تامین آب رهایی دهند.

وی با بیان اینکه مردم برای تهیه آب با مشقت های بی شماری مواجه هستند، تصریح کرد: با تانکرهای آب نمی توان آب مورد نیاز مردم را تامین کرد و باید هرچه زودتر این پروژه را با همت مسئولین به اتمام رسانید.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.