Skip to Content

واکنش جوکار به دروغ پراکنی برخی سایت های خبری استان؛


عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه شهدا نبایست دستاویز سیاسی جریانات خاص قرار گیرد افزود: متأسفانه جریانات خاص با سیاسی کردن این موضوع در فضای مجازی به دنبال تهیج و مات کردن جناح مقابل برآمدند.

به گزارش نسیم صادق، نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا، عقب‌نشینی از مواضعش در خصوص حوادث تدفین شهدا در یزد  را کذب محض عنوان کرد و اظهار داشت: عده‌ای در شبکه های مجازی  به دنبال مطامع شخصی، حزبی و گروهی خود بودند و متأسفانه برخی مسئولان ما نیز آن‌ها را همراهی کردند.

 

دکتر جوکار با تأکید بر دروغ‌پراکنی برخی از سایت‌های خبری در استان  گفت: این‌گونه اختلاف‌افکنی توسط رسانه‌های خاص صحیح نیست و همچنان بر این اعتقاد پایبندم که  برخی با ورود در فضای مجازی و بی‌توجهی به افکار عمومی بحث‌هایی را عنوان کردند  که مسلماً آسیب های جدی را وارد کرد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه بحث شهدا نباید دستاویز سیاسی عده‌ای قرار گیرد افزود: متأسفانه جریانات خاص با سیاسی کردن این موضوع به دنبال تهییج و مات کردن جناح مقابل برآمدند.

 

جوکار تأکید کرد: بحث شهدا به‌هیچ‌ وجه ارتباطی با مسائل سیاسی نداشت و بایستی با یک منطق وکار کارشناسی این موضوع دنبال و به سرانجام می‌رسید.

 

وی در پاسخ به افرادی که جانمایی تدفین شهدا را خلاف قانون تشریح کردند گفت: ما هرچه در قانون بررسی کردیم به موضوعی خلاف قانون نرسیدیم و هم باز این مطالبی که  ازلحاظ کارشناسی برخی بیان کردند واقعیت نداشت و فقط در حد نظر بود.

 

نماینده مردم یزد  خطاب به کسانی که  تدفین شهدا در میدان امیر چخماق را  تقابل با دولت دانست گفت: : این‌گونه بحث‌ها جایز نیست و حرف‌های بچگانه است و امید داشتیم با عقلانیت رفتار شود.

 

وی بابیان اینکه گره زدن  شهدا با مسائل سیاسی  و رو در رو قرار دادن مردم جایز نیست گفت: در این مبحث برنده و بازنده ای وجود ندارد چراکه برنده اصلی شهدا هستند.

 

دکتر جوکار در پایان یادآور شد: این‌گونه مسائل به نفع استان و کشور نیست و باید با  نگاه به آینده و بهره گیری از معنویت شهدا،  بهتر میراث شهدا را به جهانیان معرفی کنیم.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.