Skip to Content

استاندار یزد:


استاندار یزد نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی را نمونه‌ای از مبارزه فرهنگی صحیح خواند و گفت: این نامه با وجود هتاکی‌غربی‌ها به مقدسات نشان داد که مبارزه فرهنگی شیوه‌ای صحیح دارد و باید با عقل و ادب و فرهنگ همراه باشد.

به گزارش نسیم صادق، سید محمد میرمحمدی استاندار یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به اهانت اخیر نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر مهربانی(ص) گفت: این هتاکی موجب همبستگی بیشتر بین مسلمانان شد.

وی تصریح کرد: نقطه ضعف غربی‌ها با این اقدام مشخص و خواری و زبونی آن‌ها بر ملا شد، آن‌ها نشان دادند زمانی که نمی‌توانند با منطق، دلیل و نقطه قوت روبرو شوند به اقداماتی متوسل می‌شوند که  دور از هر فرهنگ پیشرفته و متمدن است.

میرمحمدی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی ادامه داد: این نامه با محتوای ارزشمند خود جوانان غربی را به خود جذب کرد و علاوه بر آن بزرگان غرب را متوجه مفاد آن نمود که رهبر انقلاب اسلامی با چه دقت و زیبایی نظر جوانان غرب را به اسلام جلب کرده است.

استاندار یزد نامه مقام معظم رهبری را نمونه‌ای از مبارزه فرهنگی صحیح خواند و گفت: این نامه با وجود هتاکی‌غربی‌ها به مقدسات نشان داد که مبارزه فرهنگی شیوه‌ای صحیح دارد و باید با عقل و ادب و فرهنگ همراه باشد.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.