Skip to Content

یادداشت/ هاشم تقدسی


چه زیباو دلرباست جمله پیر جماران که فرمود: شهادت اوج بندگی خداست؛ پس اوج بندگیت، شهادتت مبارک سردار الله دادی و...

نسیم صادق به نقل از سرو ابرکوه؛ اما چه شده که امروز عده ای مدعی خط امام ، رهروان این راه را با بی انصافی تمام ، مورد هجمه قرار داده و مغرضانه از نقد طلحه و زبیرها چشم می پوشند که مبادا چینه زخیم انحصار و زیاده خواهی اشان ترک برداشته یا مکدر شده و رسواتر شوند و منتقدان به مواضع منحرف و لرزان جنگ جمل ِ امروزشان را حواله به جنگ اُحدهای دیروزشان می دهند و کار آنان را توجیه می کنند!!!!


غلط است اگر بگویم خدارا شکر که شهدا نیستند تا ببینند چه ها شده چراکه قر آن می فرماید: "...بل احیاء " یعنی هستند و می بینندکه امت، پشت عمر بن عبدودها را خاک کردند اما گرفتار طلحه و زبیر ها شده اند.


کسانی که همزمان با گام زدن بر فرش سمبلیک  قرمز ، حقیقت سرخی آن را نیز با کوتاه آمدن در مقابل دشمن ِ پست ، پامال می کنند.


چه سخت است وقتی هنوز تابوت های مزیّن به پرچم مقدس نظام اسلامی بر دوش مردم غیرتمند و وفادار ما به منزله محکم ترین جواب "هیهات منا الذله" حمل می شوند عده ای را همنشین هتاکان به مقدسات مسلمانان ببینی، یا همچنان در ادامه دیپلماسی منفعل، با دست هایی در جیب دنیایی خود و مشغول قدم زنی با گرگ، فعال و سرزنده ببینی!


دیدید به فرموده رهبر اگر از استقلال مملکت، در مقابل دشمن کوتاه بیایید دشمن به سراغ آرمان هایتان نیز  خواهد آمد ؟ دیدید کار از سانتریفیوژ گذشت و مقدس ترین آرمان زمین و آسمان، محمد ابن عبد الله (صلی الله علیه و آله) را حرمت شکستند؟


دیدید نقشه دشمن در مقابل عقب نشینی شما پیشروی است؟ دیدید جوانان رعنا قامت و مردان دلاور ما را که امان دشمن را بریده بودند در قنیطره سوریه به شهادت رساندند؟


همانانکه امنیت کشور را مدیون نفس کشیدن آنان هستیم. دیدید که سلمان و اباذر ها هنوز سلمان و اباذرند و فاسد نشده اند؟ دیدید که چطور قید دنیای کثیف فتنه گران را زدند و جان برکف پای آرمان ها ماندند؟ دیدید مالیات خود را در مرزهای پر خطر و به بهای امنیت همه پرداخت کردند؟ دیدید سهم ابوذر و سلمان هایی که ادعای فسادشان را داشتید رقص در خون شد و سهم بعضی قدیم الاسلام های از حق بریده ، رقص در فنته شد !!


آقایان! از وقت بیداری گذشته، تا با لگد دشمن بیدار نشده ایم باید کاری کرد.


آری چه زیبا گفته اند؛ ای تاریخ بشکند قلمت اگر ننویسی بر بسیجیان امام خمینی و امام خامنه ای چه گذشت؟


اما دشمنان داخلی و خارجی بدانند امت حزب الله بر سر عهد الستی که با ولایت بسته اند از شروع سفر به کربلا تا بازگشت خانواده های داغدار و اسیرشان به مدینه وفادار خواهند ماند و لحظه ای از حمایت ولی اشان غفلت نخواهند کرد و تنها با شهادت چشمانشان را می بندند.


اینک ماییم و ادامه راه شهیدانمان و جمله ای که امام خامنه ای فرمودند: "نمک شناسی حق شهدا  این است که در راهی که آنها باز کرده اند حرکت کنیم" و آن راه چیزی جز مقاومت و پرهیز از فروتنی در مقابل دشمن سرکش نیست.


البته اینکه ما دولت یازدهم را نقد کنیم به این معنی نیست که از نقاط ضعف دولت نهم و دهم دفاع می کنیم اما از دولت یازدهم که شعارش تغییر بوده توقع حرکت در بعضی مسیرهای تکراری و غلط را نداریم .


انشالله که دولتمردان ما نیز بر این عهد استوار خواهند ماند و مطالبات همه جانبه امام خوبی ها را خارج از هر گونه لجاحت، غفلت، حزب و جناح بندی به اجرا رسانده تا بذر امید را در دل ها بنشانند.

                                                                                                                         

والسلام علی من اتبع الهدی                                                                                                                                                                                                                                                                  

هاشم تقدسی
                                                                                                                                

بهمن ماه 1393
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.