Skip to Content

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد خبر داد؛


پلیس آگاهی شهرستان اشكذر فرد شیادی را كه با بهانه های مختلف بخت گشایی، احضار روح و ... اقدام به فریب افراد ساده لوح و خرافاتی كرده بود دستگیر كرد.

به گزارش نسیم صادق، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران، گفت: در پی کسب خبری در مورد اینکه فرد شیادی با فریب افراد ساده لوح و خرافاتی اقدام به گسترش رمالی و فالگیری کرده  و از این طریق کسب درآمدی را برای خود فراهم کرده است بررسی این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ "محمد حسن باقری فهرجی" ادامه داد: عوامل پلیس آگاهی اشکذر پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی این موضوع هماهنگی های لازم با مقامات قضائی را انجام دادند و متهم را دستگیر کردند.

وی افزود: متهم در بازجویی های انجام شده به فالگیری، رمالی، فریب اذهان عمومی در رابطه با احضار روح، جن گیری و بخت گشایی اعتراف کرد.

معاون اجتماعی انتظامی استان یزد ضمن اعلام این مطلب که در بازرسی از محل کار متهم انواع و اقسام کتب رمالی، کاغذهای دعانویسی و ۱۰۰ عدد دعاهای مختلف کشف شده است از همشهریان درخواست کرد چنانچه از فعالیت افراد سودجو و فریبکار در این زمینه ها اطلاعی دارند مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.