Skip to Content

استاندار ایلام:


استاندار ایلام گفت: با تدابیر اندیشیده شده روزانه 3 هزار دستگاه اتوبوس برای انتقال زوار به داخل کشور در مرز مهران مستقر می‌شود.

به گزارش نسیم صادق، محمدرضا مروارید ظهر امروز در جریان بازدید از مرز مهران اظهار داشت: با رایزنی با سازمان حمل و نقل و پایانه‌های کشور این مهم در مرز مهران محقق شده است.


نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: اکنون عملیات بازگشت زوار در مرز مهران آغاز شده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


وی ادامه داد: مواد غذایی، اسکان موقت و سوخت و وسیله حمل و نقل مهم‌ترین نیازهای اصلی و اساسی زوار در حیشن بازگشت به کشور بوده که خوشبختانه در این راستا تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

ش
این مسئول اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود حجم عمده‌ای از زوار اربعین حسینی مرز مهران را برای بازگشت به داخل کشور انتخاب کنند و در این رابطه مشکلی وجود ندارد.


مروارید تصریح کرد: با هماهنگی با دستگاه‌های متولی داخل استان و مسئولان ارشد کشوری مقدمات بازگشت راحت و آسان زوار در مرز مهران فراهم شده است.


نماینده عالی دولت در استان ایلام با تقدیر از مردم استان از جمله مردم مهران گفت: مردم خیر استان ایلام در پذیرایی از زوار حسینی سنگ تمام گذاشتند.

 


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.