Skip to Content

امام جمعه اشکذر تاکید کرد


امام جمعه اشکذر افتخار هر منطقه از کشور را دارا بودن شخصیت های علمی و فرهنگی دانست و تاکید داشت: ما در شهر و دیار خودمان به داشتن شخصیتی چون سید جلال دهقانی اشکذری که مشغول به تولید فیلم و سریال هایی با مضامین انقلابی و ارزشی است افتخار می کنیم.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص) اظهار داشت: پیامبر فرموده اند که با به یاد مرگ بودن و تلاوت قرآن می توان دل ها را نورانی کرد.

"حجت الاسلام والمسلمین طالبیان" امام جمعه اشکذر در ادامه با اشاره به روز اول اسفند ماه سالروز شهادت شهید محلاتی گفت: این روز به نام روز روحانیت نامیده شده تا مردم یادآور شوند که روحانیت نیز در ادای وظیفه خود کوتاهی نکرده است.

وی افزود: ما 4 هزار و ششصد و شصت و سه نفر شهید از قشر روحانیت به انقلاب اسلامی تقدیم شده که 64 نفر از آن ها امام جماعت بوده اند.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان به سالروز تخریب حرمین عسکری توسط گروه های وهابی در این روز اشاره کرد و گفت: گروه های سلفی و تکفیری که از آن ها به عنوان داعش نام برده می شود، تحت حمایت آمریکا و رژیم منفور اسرائیل به این جنایات دست می زنند.

وی ضمن توضیح جنایات داعش در ماه های اخیر افزود: دولت های مسلمان منطقه به خود بیایند و در مبارزه با داعش اقدام کنند و بدانند که این ها دست نشاندگان آمریکا و صهیونیسم هستند.

وی در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری در جمعه مردم تبریز اشاره کرد و گفت: یکی از آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری را مسئله توسعه تولید، خودکفایی و پیشرفت اقتصاد کشور دانست و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو صرفه‌‌جویی، عزم ملی، مدیریت جهادی و افزایش تولید است.

امام جمعه اشکذر تصریح کرد: حل مشکلات اقتصادی در دست تولیدکنندگان، صنعتگران است و آنها می‌توانند در زمینه ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی و نیز افزایش تولید مفید باشند.

وی با بیان اینکه پایه اقتصاد کشور باید بر اساس استفاده از تولید داخلی برنامه‌ریزی شود، گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور تحقق بیانات رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی است.

وی در ادامه به شروع ثبت نام از متقاضیان علوم دینی و حوزوی در شهرستان اشکذر اشاره کرد و بیان داشت: حوزه علمیه بیانگر نماد دین پروری مردم یک منطقه است و علاقه مندان می توانند برای ثبت نام در این برنامه می توانند به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراجعه کنند.

وی در ادامه افتخار هر منطقه از کشور را دارا بودن شخصیت های علمی و فرهنگی دانست و تاکید داشت: ما در شهر و دیار خودمان به داشتن شخصیتی چون سید جلال دهقانی اشکذری که مشغول به تولید فیلم و سریال هایی با مضامین انقلابی و ارزشی است افتخار می کنیم.

 رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.