Skip to Content

با حضور 180 عکاس کشوری؛


دبیر اولین سوگواره ملی عکس عاشورایی حسینیه ایران در خصوص تعداد شزکت کنندگان و آثار راه یافته به این سوگواره گفت: در مجموع 180 عکاس از استان های سراسر کشور در این سوگواره شرکت کردند و 1500 اثر به دبیرخانه این سوگواره فرستاده شد.

مراسم اختتامیه نخستين سوگواره ملی عکس عاشورایی به همراه معرفی عکاسان برتر در "حسینیه سفید اشکذر" برگزار می شود.

 "ابوالقاسم ابوترابی زارچی" دبیر اولین سوگواره ملی عکس عاشورایی حسینیه ایران در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، در خصوص تعداد شزکت کنندگان و آثار راه یافته به این سوگواره اظهار داشت: در مجموع 180 عکاس از استان های سراسر کشور در این سوگواره شرکت کردند و 1500 اثر به دبیرخانه این سوگواره فرستاده شد.

دبیر اولین سوگواره ملی عکس عاشورایی حسینیه ایران افزود: پس از انجام داوری در بخش حرفه ای 25 اثر و در بخش آماتور 15 اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

ابوترابی در خصوص داوران این سوگواره تصریح کرد: "محسن راستانی" و "رومین محتشم" اساتید برجسته کشوری و همچنین "سید ناصر مهین طاهری" عکاس شهیر یزدی تبار به عنوان داوران این سوگواره انتخاب شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه مراسم اختتمامیه این سوگواره در حسینیه سفید شهرستان اشکذر برگزار می شود، گفت: این مراسم چهارشنبه 26 آذر ماه،  با حضور عکاسان سراسر کشور از ساعت 18 و سی دقیقه در محل یاد شده و همراه با برپایی نمایشگاه عکس آثار برگزیده اجرا خواهد شد.

وی در پایان از عکاسان، هنرمندان و عموم مردم دارالعباده یزد برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل آورد.

اسامی راه یافتگان به اولین سوگواره ملی عکس عاشورایی حسینیه ایران به شرح زیر است:

در بخش حرفه ای خانم ها و آقایان: میلاد فولادی با 1 اثر، مصطفی سلمانی با 1 اثر، امیرحسین یزدانی با 1 اثر، محمد حسینی با 1 اثر، محمد هادی آخوندی با 2 اثر، محمد رضا آخوندی با 1 اثر، محسن خیرخواه با 3 اثر، سید امیر مرتضوی با 2 اثر، بهناز زحمتکش با 1 اثر، احمد محسنیان با 1 اثر، عماد الدین زارع مهرجردی با 2 اثر، علی رضا عباسی با 1 اثر، مهدی دهقانی اشکذری با 1 اثر، سجاد دهقانی اشکذری با 1 اثر، الیاس دهقانی فیروز آبادی با 1 اثر، سید یحیی طاطبایی با 1 اثر، محمد دهقانی زاده با 2 اثر، مرضیه محسنی با 1 اثر و سید جلال قذک چیان با 2 اثر.

در بخش اماتور خانم ها و آقایان: منصوره بابایی با 1 اثر، ملیحه تفکری با 1 اثر، محسن سالاری با 1 اثر، ابوالفضل دهقانی اشکذری با 1 اثر، فاطمه احمد زاده چالش تری با 3 اثر، آرزو قربانی با 1 اثر، هدیه میرجلیلی با 1 اثر، سید مهدی فروزنده با 1 اثر، مسعود غلامی با 1 اثر، طاهره زارع زاده با 1 اثر، فاضله غنی پور با 1 اثر، اکرم فلاحی با 1 اثر و زینب قانعی با 1 اثر.

رای شما
میانگین (6 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


ایرانی
با سلام.
از مسئولین استانی و همچنین هیأت امنای حسینیه سفید اشکذر مخصوصاً جناب آقای شکاری که این جشنواره را پیگیری و دنبال نمودند کمال تشکر و قدردانی را داریم. امیدواریم در این را موفق، مؤید و ثابت قدم باشند.ان شاء ا...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۹/۲۸ ۱۴:۰۳
اشکذری
این یه موقعیت عالی برای معرفی اشکذر به خصوص حسینیه سفید اشکذر به عکاسان سراسر کشور، که در واقع سفیران استان های دیگه به این شهرستان هستن، می باشد.
دم عکاسای اشکذر گرم که تو این جشنواره کشوری راه پیدا کردن
+10 (10 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۹/۲۴ ۲۱:۲۴