Skip to Content

تابش:


نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو با تعرفه برق گرمسیری چهار شهرستان دیگر استان یزد موافقت کرد و قرار شد این موضوع به هیات دولت پیشنهاد شود.

به گزارش یزد رسا، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو با تعرفه برق گرمسیری چهار شهرستان دیگر استان یزد موافقت کرد و قرار شد این موضوع به هیات دولت پیشنهاد شود.

محمدرضا تابش در گفت و گو با ایرنا با بیان این که پیرو پیگیری های استاندار و نمایندگان استان برای محاسبه تعرفه برق برخی از شهرستان های استان بر مبنای تعرفه برق 4 گرمسیری جلسه ای در وزارت نیرو تشکیل شد گفت: دراین جلسه که مدیران وزارت نیرو و نمایندگان استان حضور داشتند پس از بررسی و تشریح اطلاعات هواشناسی و برق استان یزد، موافقت وزارت نیرو برای اعمال این تعرفه اخذ و مقرر شد این موضوع برای تصویب نهایی به هیئت دولت پیشنهاد شود.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: قرار است علاوه بر شهرستان های فعلی مشمول این تعرفه، برق شهرستان های یزد، اردکان ، میبد و اشکذر نیز بر طبق تعرفه 4 گرمسیری در ماه های تیر و مرداد که اوج مصرف برق می باشد محاسبه گردد که مقداری از هزینه های برق مصرفی مشترکان را در این ماه ها کاهش خواهد داد.

پیش از این، پیگیری و مکاتبات مختلفی از سوی مسوولان استان انجام شده بود که در آخرین مورد آن، وزیر نیرو در هامش نامه نماینده اردکان دستور پیگیری این موضوع بر اساس گزارشات اداره کل هواشناسی و شرکت برق استان یزد داده بود.

انتهای پیام /ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.