Skip to Content

یزد؛ قطب بدمینتون کشور می شود


نخستین باشگاه خصوصی بدمینتون با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، دبیر هیأت بدمینتون استان و جمعی از بدمینتون بازان یزدی در سالن امام علی (ع) دانشگاه یزد افتتاح شد.

به گزارش نسیم صادق به نقل از روابط عمومی دانشگاه یزد، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این مراسم با اشاره به اینکه در گذشته یزد یکی از قطب های رشته بدمینتون بوده، گفت: استان یزد این پتانسیل و ظرفیت را دارد تا در رشته بدمینتون سرآمد باشد و انتظار می‌رود این رشته ورزشی با برنامه‌ریزی‌های مطلوب و تلاش مضاعف در چند سال آینده به موفقیت‌های بیشتری در سطح کشوری دست یابد.

مسعود شریعتی افزود: باید با تعامل با آموزش و پرورش به منظور شناسایی استعدادهای دانش‌آموزی سرلوحه کارها قرار گیرد تا بتوانیم استعدادها را شناسایی کرده و از ظرفیت‌ها بهره ببریم. وی اظهار داشت:  باید تلاش‌ها و کوشش‌ها در راستای خارج کردن ورزش بدمینتون یزد از حالت سکون صورت گیرد تا بار دیگر شاهد افتخارآفرینی بدمینتون بازان یزدی در میادین مختلف باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه باشگاه های ورزشی که از سوی بخش خصوصی ایجاد شود گامی در جهت توسعه ورزش این استان است، تصریح کرد: قطعا با راه اندازی باشگاه های بدمینتون در سطح استان مسیر توسعه و گسترش این رشته ورزشی هموارتر خواهد شد که از بخش های خصوصی که در این زمینه فعالیت دارند تقیر و تشکر می کنم.

شایان ذکر است این باشگاه با مدیریت حسام گلشن در حال حاضر هر هفته عصرهای چهارشنبه در سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه یزد دایر است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.