Skip to Content

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد انجام شد


به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر یست آفرود در مجموعه پیست حضرت امیر(ع) یزد با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


به گزارش نسیم صادق به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر یست آفرود در مجموعه پیست حضرت امیر(ع) یزد با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، در مراسمی با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ،سعید شمس الدینی رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی اسان یزد و تمام ورزشکاران رشته آفرود و همچنین قهرمانان کشوری  و استانی ، پیست آفرود در مجموعه پیست حضرت امیر(ع) یزد افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم با اشاره به پتانسیل خوب این رشته در یزد عنوان کرد : انشالله با برنامه ریزی های انجام شده از رشته موتورسواری و اتومبیلرانی استان یزد حمایت بیشتری صورت خواهد گرفت و پیست حضرت امیر(ع) به طور کامل تکمیل خواهد شد.

مسعود شریعتی افزود: با ایجاد زیر ساخت ها باید با برنامه ریزی منظم و تلاش مضاعف رشته های مختلف موتورسواری و اتومبیلرانی پویاتر از گذشته فعالیت داشته باشند و شاهد افتخار آفرینی جوانان یزدی در میادین مختلف باشیم.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.