Skip to Content

جوکار در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرار مالیاتی برخی افراد حقیقی و حقوقی تصریح کرد: اگر در استان یزد حقوق دولتی و مردمی داده می شد و تبصره های قانونی اجرایی می شد هیچ نیازی به بودجه دولت نداشتیم.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، عملکرد مثبت مسئولین را موجب جلب اعتماد مردم به نظام دانست و اظهار داشت: خلاقیت و ابتکار مدیران در به کارگیری منابع و ارائه خدمات به مردم نقش موثری در شرایط فعلی می تواند داشته باشد.

"دکتر محمد صالح جوکار" نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی وجود فولاد آیاژی ایران در شهرستان اشکذر را ظرفیت مناسبی برای توسعه و آبادانی این شهرستان دانست و گفت: امیدواریم مدیریت شرکت فولاد آلیاژی با به کار بردن استراتژی های جدید بتواند میزان تولید خود را حفظ کند.

جوکار در ادامه با اشاره به سیاست گذاری های انجام شده در بودجه سال 94 افزود: آمریکایی ها با توجه به شروع جنگ اقتصادی و کاهش قیمت نفت در صدد کاهش درآمدهای کشور بودند.

وی افزود: برنامه ریزی بودجه ای باید به گونه ای باشد که در برابر چنین رفتارهایی کشور دچار مشکل نشود و بحث اقتصاد مقاومتی نیز از همین رو از سوی رهبری نظام مطرح شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به انجام مذاکرات هسته ای خاطر نشان کرد: ما ضمن اینکه برای احقاق حق خود و همچنین برچیده شدن تحریم های ظالمانه به مذاکرات ادامه خواهیم داد، اما باید خود را با شرایط جدید و از طریق سیاست های اقتصاد مقاومتی تطبیق دهیم.

اقتصاد مقاومتی «شرایط» جدیدی است که باید با آن تطبیق پیدا کرد

جوکار با اشاره به محور های اقتصاد مقاومتی که همان تولید، توزیع و مصرف خاطرنشان کرد: برنامه ای که مد نظر رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی بود بعد از گذشت یک سال محقق نشده است.

وی با بیان اینکه توسعه صنایع آلاینده به هیچ وجه در دستور کار شهرستان اشکذر نیست، گفت: در این شهرستان باید به دنبال صنایع پاکی چون صنعت اسب بود و می توان در این راه دریچه های جدیدی را به روی توسعه شهرستان باز کرد.

تشویق فرار کنندگان مالیاتی!

وی با اشاره به فرار مالیاتی برخی افراد حقیقی و حقوقی تصریح کرد: اگر در استان یزد حقوق دولتی و مردمی داده می شد و تبصره های قانونی اجرایی می شد هیچ نیازی به بودجه دولت نداشتیم.

نماینده مردم یزد و اشکذر افزود: متاسفانه کسانی که فرار مالیاتی دارند نه تنها برکنار نمی شوند بلکه تشویق هم می شوند.

وی با بیان اینکه رانت و فساد امروز اقتصاد کشور را تهدید می کند، گفت: فردی با استفاده از رانت های اطلاعاتی و اقتصادی یک شبه پول های هنگفتی را به دست می آورد که این بی عدالتی در حق مردم است.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.