Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه من از کسانی که دائم دم از امریکای جنایتکار می‌زنند، تعجب می‌کنم، گفت: این افراد بدانند که امریکا 13 سال است که در قلب آسیا به نمایشگاهی از شکست‌های پی در پی تبدیل شده است که نمونه های آن را در افغانستان، عراق و لبنان مشاهده کردیم.

به گزارش نسیم صادق به نقل از یزدآوا،فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در مراسم اربعین شهید الله دادی در روستای احمد ملاباشی که پیش از خطبه‌های نماز جمعه بر پاشد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) با اشاره به وصیت ایشان به امیرالمومنین (ع) در دفن و تشییع  شبانه ایشان اظهار کرد: حضرت زهرا(س)  نمی‌خواستند عاملان انحراف اسلام ناب در تشییع پیکرشان شرکت کنند و با این کار مردم ظلم و ستم و انحراف به وجود آمده در اسلام توسط این افراد را از یاد ببرند.

 

سردار اکبر فتوحی با اشاره به اقداماتی که برخی در داخل کشور جهت تبرئه کردن امریکا از جنایاتش انجام می‌دهند، تصریح کرد: وصیت نامه حضرت فاطمه(س) تنها متعلق به آن زمان بود بلکه برای همه زمان‌هاست، چگونه برخی نان امام زمان(عج) می‌خورند و دم از ارتباط با امریکایی می‌زنند که امام (ره) آن را شیطان بزرگ خوانده و عامل ترور و فتنه است و در جنایات اسرائیل شریک است.

 

وی با بیان اینکه شهید الله دادی لبیک گوی ندای ولایت بود و در خط مقدم جنگ با داعش، اسرائیل و امریکا به شهادت رسید، ادامه داد: شهید الله دادی با وجود اینکه بازنشسته شده بود، در راه اسلام ناب  محمدی و کمک به مردم محروم برای کمک به کشور سوریه و دفاع از حریم ولایت به نقاط محروم سفرکرد و الگویی برای بسیجیان، پاسداران و خدمتگزاران نظام مقدس اسلامی است.

 

این یادگار دفاع مقدس امنیت مرزهای جمهوری اسلامی را از برکت خون شهدا دانست و یادآور شد: بیداری اسلامی دنیا را فراگرفته و دشمن بهتر از ما می‌داند که انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای ایران در حال پیشرفت است.

 

سردار فتوحی ادامه داد: جوانان در سرتاسر دنیا گمشده خود را در اسلام ناب محمدی پیدا کرده‌اند و متوجه شده‌اند آنچه که از آیین ومذهب به آن ها یاد دادند دروغی بیش نبوده است.

 

وی با بیان اینکه من از کسانی که دائم دم از امریکای جنایتکار می‌زنند، تعجب می‌کنم،  خاطر نشان کرد: این افراد بدانند که امریکا 13 سال است که در قلب آسیا به نمایشگاهی از شکست‌های پی در پی تبدیل شده است که نمونه های آن را در افغانستان، عراق و لبنان مشاهده کردیم.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان تصریح کرد: به برکت خون شهدا جهان در حال تغییر و تبدیل شدن به تمدن اسلام ناب محمدی است، که محور این تمدن و تغییر جمهوری اسلامی است و دنیا تشنه قدرت معنوی این نظام است.

 

وی تأکید کرد: کشور ایران که تحت سلطه اردوگاه غرب بود در آستانه تبدیل شدن به قدرت بین المللی است و چنانچه دشمن نگاه چپی به کشور ما بکند تنگه هرمز، خلیج فارس، دریای عمان و دریای مدیترانه به روی آن‌ها بسته می‌شود.

 

سردار فتوحی با بیان اینکه امروز دشمنان ما درهمه ابعاد شکست خوردند، یادآور شد: باید فرموده امام (ره) در محو شدن اسرائیل تحقق پیدا کند و ما باید اسلام ناب محمدی را در سرتاسر جهان برپا کنیم.

 

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام که با جنگ نرم و انواع فتنه و توطئه نتوانستند بر جمهوری اسلامی غلبه کنند اکنون تنها راه را در ایجاد اختلاف و دو دستگی در میان مردم می‌دانند، اما به یاد داشته باشند که مردم ایران تنها تحت فرماندهی مقام معظم رهبری و ولایت فقیه حرکت می‌کنند و تمام نقشه‌های آن‌ها را نقش برآب می‌کنند.

 

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.