Skip to Content

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد:


معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: انتشارات «یادداشت نو» که امشب قصد اجرای زنده موسیقی دارد، هرچند برای اخذ مجوز به ما مراجعه کرده است ولی تا کنون مجوزی از سوی ما صادر نشده است.

به گزارش نسیم صادق به نقل از عصر فرهنگ، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اظهار بی اطلاعی از اجرای زنده موسیقی در یکی از کافی شاپ های سطح شهر گفت: اداره ارشاد بازرس و مامور ندارد، همچنین برخورد با تخلفات در اماکن عمومی در حیطه اختیارات اداره اماکن نیروی انتظامی است.

 

هادی ورشویی افزود: سیستم اداری روند خاص خود را دارد و وقایع را از یک مجرای قانونی و حقوقی پیگیری می کند. در چنین مواردی یا باید اداره اماکن به ما گزارش بدهد یا شخص متخلف شاکی خصوصی داشته باشد.معاون هنری ارشاد یزد، در خصوص حکم پلمپ یک ماهه واحد متخلف، اظهار داشت: وظیفه ما ارجاع پرونده به دادگستری است. مرجع برخورد و صدور حکم در اینباره قاضی است.

 

این مقام مسئول با رد برگزاری کنسرت های نا متعارف در شهر یزد، گفت: تعریف ما از کنسرت متفاوت است. کنسرت به اجرای زنده موسیقی توسط خواننده و همکاری  گروه 7-8 نفره گفته می شود. هلال احمر صرفاً با کانون پرورش فکری برای اجرای نمایش موزیکال همکاری می کند. برنامه ای که اجرا می شود صرفا نمایش موزیکال است و اطلاق لفظ کنسرت به این اجرا اشتباه است. ضمناً کارهایی که کانون پرورش انجام می دهد عموما تم مذهبی و آموزشی دارد.

 

ورشویی اذعان کرد: انتشارات یادداشت نو که امشب قصد اجرای زنده موسیقی دارد، هرچند برای اخذ مجوز به ما مراجعه کرده است ولی تا کنون مجوزی از سوی ما صادر نشده است.

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.