Skip to Content

گزارش میدانی/اعلام حضور یزدی‌ها در راهپیمایی 22 بهمن؛


شرکت در اهپیمایی 22 بهمن وظیفه وجدانی و ایمانی هر فرد ایرانی است و با حضور خود ،گامی در راستای سربلندی و اعتلای کشور و نظام اسلامی برخواهیم داشت تا هرگز فکر طرف شدن با نظام جمهوری اسلامی ایران را نکنند.

به گزارش نسیم صادق به نقل از  یزد آوا، ملت ایران بار دیگر در 22 بهمن حماسه ای ماندگار را خلق خواهد کرد و  با شرکت منسجم در راهپیمایی خط بطلانی بر تحریم‌ها و توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب خواهند کشید.

 

در آستانه این روز تاریخی خبرنگار یزد آوا در میان اقشار مختلف مردم یزد حضور یافت و چند کلامی با آن‌ها در این خصوص گفت و گو کرد.

 

 

سعید مستقل‌چی از طلافروشان یزدی با بیان اینکه من به دلیل علاقه ای که به مملکت و نظام اسلامی خود دارم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کنم، خطاب به آمریکا گفت: دولتمردان مردان آمریکا بدانند که مردم ملت ایران با وجود مشکلاتی که وجود دارد همیشه در صحنه خواهند بود و پشتیبان کشور و ولایت فقیه هستند.

 

وی خطاب به مذاکره کنندگان کشورمان گفت: باید بدانند که با تبعیت از رهبری به نتیجه دلخواه خواهیم رسید و نباید کاری کنند که خون شهدا پایمال شود.

 

 

فرزان نژاد مدیر دبیرستان باقرالعلوم در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، شرکت در راهپیمایی 22 بهمن را وظیفه دینی و مهم برای خود دانست و یادآور شد: امروز که استکبار جهانی به روش‌های مختلف در صدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی است ما با شرکت در راهپیمایی می‌توانیم مشت محکمی به یاوه گویان و استکبار جهانیان بزنیم.

 

 

علی دهقان راننده تاکسی که خود را رزمنده دفاع مقدس معرفی کرد، گفت: من با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن گزینه‌های روی میز اوباما را به زیر خواهم کشید.

 

وی خطاب به دولتمردان آمریکا گفت: شما باید دیگر خود را کنار بکشید، مردم غیور ایران حریف تک تک مستکبران آمریکا و انگلیس خواهند شد.

 

این رزمنده دفاع مقدس تأکید کرد: مذاکره کنندگان باید با تبعیت از رهبری در مقابل ابرقدرت ها ایستادگی کنند و هیچگاه از لغزشی از خود نشان ندهند و مطمئن باشند که مردم پشت آن‌ها خواهند بود.

 

 

یکی از پیرمردان یزدی که دوران قبل از انقلاب و سلطنت پهلوی را تجربه کرده بود با اشاره به خفقان موجود در آن زمان، گفت: من شرکت در راهپیمایی را وظیفه دینی خود می‌دانم و اگر با پاهایم نتوانستم بیایم ، سینه خیز خواهم آمد.

 

 

طباطبایی از کارمندان یکی از شعب بانکی با بیان اینکه ما این انقلاب را به سختی بدست آورده‌ایم و جان‌های زیادی در راه آن فدا شده‌اند،  گفت: ما برای پایمال نشدن خون شهدا و تجدید میثاق با ولایت و هبری در این راهپیمایی شرکت خواهیم کرد و به مذاکره کنندگان می‌گوییم که ما توافق را به هر قیمتی نمی‌خواهیم.

 

 

دو دانشجوی تربیت معلم در این مصاحبه دفاع از آرمان‌های انقلاب و میهن اسلامی را هدف شرکت در این راهپیمایی عنوان کردند و گفتند: ما شرکت در راهپیمایی را وظیفه خود می‌دانیم و خوشبختانه هر سال راهپیمایی پرشور تر از سال قبل برگزار شده است.

 

این دانشجویان در پیامی به آمریکایی‌ها گفتند: دشمنان بدانند هیچ موقع نمی‌توانند در مقابل ایران قد علم کنند و ما هرگز از حق خود کوتاه نمی آییم.

 

 

یکی از روحانیون یزدی شرکت در اهپیمایی 22 بهمن را وظیفه وجدانی و ایمانی هر فرد ایرانی دانست و گفت: باید با حضور خود مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام و انسانیت و دشمنان این آب و خاک بکوبیم تا هرگز فکر طرف شدن با نظام جمهوری اسلامی ایران را نکنند.

 

 

فاطمه دهقان منشادی به نمایندگی از دانش آموزان دبیرستان ناظم پور گفت: ما با شرکت در راهپیمایی به دشمنان نشان خواهیم داد که همیشه پشتیبان نظام اسلامی و ولایت فقیه هستیم.

 

 

خواهر شهید «کلمندی» نیز پایمال نشدن خون شهیدان و پشتبانی از ولایت فقیه را از دلایل شرکت در راهپیمایی عنوان کرد و گفت: من با شعار مرگ بر امریکا مشت محکمی به دهان آنها خواهم زد.

 

 

اصغر زارع اهل شهر شیراز نیز در این مصاحبه با بیان اینکه حتما در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهم کرد برای تداوم این نظام دعا کرد.

 

 

عبدالناصر اسلامی از شهروندان یزدی حضور در راهپیمایی 22 بهمن را مشتی محکم بر دهان امریکا و اسرائیل غاصب جنایتکار دانست و گفت: من با خانواده‌ام در این راهپیمایی شرکت خواهم کرد.

 

 

یکی از دست فروشان یزدی نیز حضور در راهپیمایی را وظیفه دینی خود دانست و گفت: من با شعار مرگ بر آمریکا در این راهپیمایی شرکت می‌کنم.

 

 

زوج جوان یزدی در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا گفتند: ما با شرکت در اهپیمایی 22 بهمن به آمریکا نشان خواهیم داد که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.