Skip to Content

نماینده ولی فقیه در استان:


امام جمعه یزد در تجمع اعتراض آمیز طلاب و روحانیون یزد، توطئه از پیش طراحی شده صهیونیسم و استکبارجهانی در اهانت به رسول اکرم(ص) با هدف خدشه دار کردن اسلام ناب محمدی و مکتب اهل بیت علیهم دانست و گفت: این توطئه مانند جریان 11 سپتامبر بهانه ای برای شروع اسلام ستیزی است.

به گزارش خبرنگارنسیم صادق آیت الله محمد رضا ناصری درتجمع اعتراض آمیز حوزویان برضد توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبراکرم (ص) اظهارداشت: دشمن با این اهانت بزرگ می خواهد اهانت به پیامبر اکرم (ص) را باب کرده و بی اهمیت جلوه دهد.

 

آیت الله ناصری،  پیروان اهل بیت علهم السلام را به هوشیاری جدی در برابر این جریانات فرا خواند و گفت : این سیاست های ضد اسلامی با ابزار جریان داعش  در سوریه  و عراق  برای ضربه زدن به اسلام ناب و نماینده اصلی آن یعنی انقلاب اسلامی ایران از سوی آمریکا  و انگلیس و اسرائیل هدایت می شوند.


وی با اشاره به توطئه از پیش طراحی شده صهیونیسم و استکبارجهانی برای خدشه دار کردن اسلام ناب محمدی و مکتب اهل بیت علیهم السلام  تصریح کرد : این توطئه مانند جریان 11 سپتامبر بهانه ای برای شروع اسلام ستیزی است.


نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد افزود: انگیزه اصلی دشمن در این اهانت ها مقابله با مکتب اهل بیت و روند عدالت خواهی رسول اکرم (ص)  و اسلام ناب محمدی است.


آیت الله ناصری به نقش سعودی ها درعربستان در حمایت از داعش اشاره کرد و گفت: تعلیم افراد افراط گر دور از منطق اسلام و قرآن  و پیامبر، کارسعودی ها در کمک به  جریان تکفیر درعربستان است.


وی  از خدشه دار شدن ابهت اسرائیل طی سالهای اخیر در دنیا اشاره کرد و گفت: شکست اسرائیل در جنگ 33 روزه با لبنان  و جنگ 50 روزه درغزه ابهت گنبد کذایی اسرائیل را در دنیا شکست.


امام جمعه یزد،  حزب الله لبنان و فرمانده آن را شیعه مجسم وحقیقی خواند وافزود: امروز دنیا خوب فهمیده است که انقلاب اسلامی ایران خالصانه در راه جهاد و خدمت به مظلومان قدم بر می دارد و اسرائیل در توطئه های پیچیده بر ضد اسلام ناب می خواهد ضد این حقیقت را تبلیغ کند.


آیت الله ناصری با بیان اینکه امروز روحانیت باید به طور جدی با کوشش در تهذیب وعلم و حضور در صحنه های دفاع از اسلام وانقلاب  وارد شود گفت : هیمنه داعش امروز در دنیا شکسته است  و همه باید با وحدت در مقابل این توطئه ها بایستیم.


وی با برشمردن خدمات ایران در کمک به عراق و سوریه به شهادت سردار شهید الله دادی اشاره کرد و گفت: او یکی از فرزندان و شاگردان مکتب اهل بیت و رهبر معظم انقلاب  و دارای بینش عمیق، دقت و پشتکار در کار و فرماندهی اش بود.


وی افزود: سردار الله دادی کسی بود که رژیم غاصب اسرائیل از او به ژنرال ایرانی یاد کرد که اسرائیلی ها از او وحشت زده شدند  و تأکید کرده که باید این رژیم  حواسش را جمع کند.

انتهای پیام/ع ب
 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.