Skip to Content

توسط برخی نهادهای امنیتی صورت گرفت


«ع ا ب» یکی از منتقدین دولت روحانی در یزد که در حاشیه نمازجمعه هر هفته با بودجه شخصی و با پخش اعلامیه عملکرد دولت را به نقد می کشید ، ظهر امروز در محل نماز جمعه در حال توزیع ویژه نامه ، توسط برخی نهادهای امنیتی مورد بازجویی قرار گرفت.

به گزارش نسیم صادق به نقل از یزد رسا ، «ع ا ب» یکی از منتقدین دولت روحانی در یزد که جمعه هرهفته با بودجه شخصی و با پخش ویژه نامه عملکرد دولت را به نقد می کشید ظهر امروز در محل نماز جمعه، در حال توزیع ویژه نامه توسط برخی نهادهای امنیتی مورد بازجویی قرار گرفت.

 

هر چند در ابتدا اصرار این مأموران بر بازداشت وی بوده است ؛ اما به دلیل نداشتن حکم از مراجع قضایی و قانونی و ، از این اقدام صرف نظر کردند.

 

به گفته افراد حاضر در محل این منتقد دولت که چندی است انتقادهایش در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است به دلیل انتشار خبر کلیپ توهین به یکی از مسئولین که مربوط به انتخابات مجلس بوده و اخیراً در فضاهای مجازی دست به دست می شود مورد باز خواست قرار گرفته است.

 

دولتمردان دولت یازدهم از جمله رئیس جمهور،استاندار یزد ، مدیر روابط عمومی استانداری یزد و ... بارها و بارها بر آزادی انتقاد و آزادی بیان و همچنین تحمل و سعه صدر مسئولان در برابر منتقدین تأکید کرده و این ویژگی را در مقایسه با دولت سابق غیرقابل مقایسه می دانند !

 

چند روز پیش نیز نشریه 9 دی که از منتقدان عملکرد دولت یازدهم در حوزه های مختلف محسوب می شود توقیف شد ، روزنامه وطن امروز نیز به دلیل تیتر « خبرمرگش» برای پادشاه عربستان تذکر گرفته از طرف دولت مورد شکایت واقع شد .

 

مشاور رسانه ای رئیس جمهوری نیز مدتی پیش به نمایندگی از دولت ، از برخی رسانه ها شکایت کرد ؛ درحالیکه ریاست روحانی در مجامع مختلف عدم شکایت از رسانه ها را از افتخارات دولت یازدهم معرفی کرده است .

 

گفتنی است «صرفا جهت اطلاع» خبر بیست و سی نیز شب گذشته به این کلیپ واکنش نشان داده است.

 

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.