Skip to Content

شرکت پیشکسوتان با حضور، رویانیان، عابدینی ، هدایتی و علی پروین


فهرست نفراتی که کارهای شرکت پیشکسوتان پرسپولیس را پی گیری می کنند شامل محمدرویانیان ، حسین هدایتی ، امیرعابدینی و علی پروین است. گفته می شود که به این جمع یک نفر دیگر هم اضافه خواهد شد. 5 نفری که می خواهند اداره پرسپولیس را با شرکت پیشکسوتان به عهده بگیرند.

به گزارش نسیم صادق، بازار شایعات همچنان داغ است و هنوز هم نام شرکت های مختلف نیمه دولتی و خصوصی برای خرید سرخابی ها شنیده می شود. اپراتورهای تلفن همراه و چندبانک خصوصی همچنان در فهرست شایعات هستند اما تنها شرکتی که برای خرید سهام یکی از سرخابی ها ابراز تمایل کرده است . شرکت پیشکسوتان پرسپولیس است.

شرکتی که در دوره مدیریت محمد رویانیان با همین هدف خرید سهام پرسپولیس تاسیس شد. شرکتی که اعضایش مدعی هستند پرسپولیس متعلق به آنهاست. دور و بر شرکت ییشکسوتان پرسپولیس البته همیشه حاشیه زیاد بوده . از شایعات روزهای اولی که تاسیس شد بگیر ، تا پلمپ دفتر شرکت در شهرک غرب در فرودین ماه . همین اواخر هم در مورد مدل تقسیم سهام باشگاه شایعاتی منتشر شد در مورد اینکه بازیکنانی که در باشگاه رقیب بازی کرده باشند نمی توانند درآن سهامی بخرند و ....

قیمت گذاری ای هم که این شرکت روی سهام پرسپولیس انجام می دهد برای خودش عجیب و غریب است. شرکت پیشکسوتان پرسپولیس تشکیل شده از 100میلیون تومان سهم که همه را هدایتی پرداخت کرده و قرار است بازیکنان و پیشکسوتان در سهم های 50 هزارتومانی آن را بازگردانند اما با این ارزش سهام قرار است سراغ خرید سهامی با ارزشی نزدیک به 90 میلیارد تومان بروند. قرار براین شده که پیشکسوتان پرسپولیس 30 درصد از سهام را داشته باشند و 30 درصد از 290 میلیارد تومان عددی نزدیک به 90 میلیارد تومان می شود.

با این شایعه ها و شائبه ها کمتر کسی روی پیشکسوتان پرسپولیس به عنوان خریدار حساب می کند در حالی که خودشان مدعی هستند در نهایت پرسپولیس را خواهند خرید. یکی از منابع نزدیک به وزارت ورزش در این مورد به عصر ایران گفت :« من از بنگاه های مالی دیگر خبر ندارم اما نمایندگان این شرکت از خرید نهایی پرسپولیس مطمئن هستند »

این طور که گفته می شود آنها قبل از مزایده دور اول هم از اینکه تنها خریدار پرسپولیس هستند اطمینان داشتند :« پیش از مزایده اول با یکی از نمایندگان شرکت صحبت کردم او با اطمینان می گفت خریدار اول و آخر پرسپولیس هستند و به همین دلیل هیچ پیشنهادی برای خرید پرسپولیس به سازمان خصوصی سازی ارسال نشده »

البته باور اینکه خریدار سرخابی ها فقط یک شرکت باشد خیلی مشکل است و بعید است که در شرایط عادی شرکت های خصوص از خرید سرخابی ها آن هم با چنین شرایطی طفره بروند اما اعضای اصلی این شرکت باور دارند که در نهایت کل سهام پرسپولیس را می خرند.

 فهرست نفراتی که کارهای شرکت پیشکسوتان پرسپولیس را پی گیری می کنند شامل محمدرویانیان ، حسین هدایتی ، امیرعابدینی و علی پروین است. گفته می شود که به این جمع یک نفر دیگر هم اضافه خواهد شد. 5 نفری که می خواهند اداره پرسپولیس را با شرکت پیشکسوتان به عهده بگیرند.

بیش از دو هفته دیگر به برگزاری مزایده دوم باقی مانده و به نظر می رسد اگر شرکتی پیشقدم نشود انها خریداران اصلی باشند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.