Skip to Content

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان یزد:


رئیس بسیج جامعه پزشکی استان یزد گفت: چهارمین بیمارستان صحرایی استان یزد از روز ۱۶ الی ۲۰ اسفند ماه سال جاری در یکی از مناطق زارچ و یا شاهدیه برپا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، رئیس بسیج جامعه پزشکی استان یزد در نشست تودیع و معارفه مدیر کانون بسیج  جامعه پزشکی شهرستان اشکذر  با بیان اینکه خدمت به ماطق محروم و روستایی ازجمله وظایف بسیج جامعه پزشکی است، اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی استان یزد در راستای رسیدن به اهداف والای خود که همانا خدمت رسانی به مردم محروم است اقدام به برپایی بیمارستان صحرایی می کند.

« جواد قادری» رئیس بسیج جامعه پزشکی استان یزد با بیان اینکه دو برنامه مهم توسط بسیج جامعه پزشکی استان تا پایان سال 95 اجرایی می شود، گفت: ششمین اعزام تیم تخصصی و فوق تخصصی جامعه پزشکی استان به جزایر ابوموسی و تنب بزرگ در غالب تیم های 15 نفره همزمان با دهه مبارک فجر برگزار می شود.

وی در خصوص تاریخچه بسیج جامعه پزشکی استان یزد اظهارداشت: بسیج جامعه پزشکی استان یزد از سال 74 به صورت غیر رسمی و از سال 79 به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است و در قالب چهار کمیته فعالیت دارد.

وی در خصوص احداث بیمارستان صحرایی افزود: چهارمین بیمارستان صحرایی استان یزد از روز ۱۶ الی ۲۰ اسفند ماه سال جاری در یکی از مناطق زارچ و یا شاهدیه برپا خواهد شد.

قادری افزود: امیدواریم با پی‌گیری های مستمر و دائمی این اعزام‌ها بتوانیم سطح فرهنگ بهداشت و درمان را در مناطق محروم کشور ارتقاء دهیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.