Skip to Content

طبق وعده قبلی رئیس اداره راه و شهر سازی اشکذر


رئیس اداره راه و شهرسازی اشکذر که قبلا از انجام عملیات بهسازی آسفالت محور ورودی اشکذر خبر داده بود، از هفته گذشته عملیات بهسازی آن را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، مرحله اول عملیات بهسازی "آسفالت محور ورودی اشکذر"  طبق وعده قبلی رئیس اداره راه و شهر سازی اشکذر انجام شد.

"محمد حسین میرجلیلی" رئیس اداره راه و شهرسازی اشکذر که قبلا در مصاحبه با این پایگاه خبری از انجام عملیات بهسازی آسفالت محور ورودی اشکذر خبر داده بود، از هفته گذشته عملیات بهسازی آن را آغاز کرد.

آسفالت محور وردی اشکذر حد فاصل میدان اله آباد زارچ تا فلکه ورودی اشکذر چند ماهی است که از وضعیت مطلوبی برخوردار نبوده و قسمتی از آسفالت آن به طور کامل از بین رفته بود که این خود مشکلاتی را در عبور و مرور خودروها در این جاده ترانزیتی به وجود آورده بود.

حال با تراشکاری قسمت های برجسته و ناقص آسفالت به خصوص سرعت گیر غیر استاندارد فلکه ورودی اشکذر، تا حدودی وضعیت رفت و آمد وسایل نقیله بهبود یافته است.

گفتنی است رئیس اداره راه و شهر سازی اشکذر گفته بود که انجام آسفالت روکش این قسمت از جاده "سنتو" نیاز به وصول بودجه های استانی دارد و این اداره برای انجام آسفالت روکش، بودجه ای در اختیار ندارد.

رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


قاسم زارع
سلام تشکر فراوان ازکادرنسیم صادق . ولی ما موندیم کجای این آسفالت درست شده؟؟؟بدی ما اینه الکی به خودمون دروغ می گیم.تابلوهای اشکذر قراربودعوض کنن .پس چی شد؟؟؟جاده سنتوقرارشدآسفالت کنن.پس چی شد؟؟؟بیمارستان قراربوددرست کنن.پس چی شد؟؟؟پارک بزرگ شهر.پس چی شد؟؟؟پیست سوارکاری قراربودبسازند.پس چی شد؟؟؟ووو........
مردم عزیز شهرستان اشکذر بدونید:تا مسئولین شهرستان اشکذر بومی نشن همین آشه و همین کاسه...
پس به هم دروغ نگیدلطفا
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۹/۱۹ ۱۴:۵۸
اصغر
چرااداره راه تابلوهای اشکذر رادرست نمیکند؟؟؟
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۹/۱۹ ۱۴:۵۸
اشکذری
سلام
تشکر از پیگیری های نسیم صادق، که اگر نبود هنوز آسفالت داغون جاده سنتو مردم رو آزار می داد
و تشکر از مسئولین بابت انجام این کار
ان شاالله هرچه زودتر روکش آسفالت هم انجام میشه
+3 (3 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ ۱۹:۳۱