Skip to Content

جوکار مطرح کرد


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه قدرت نیروی دفاعی در عرصه‌های تاکتیکی یا فناوری‌های مختلف، اقتدار خوبی به کشور خواهد داد، پیام رزمایش محمد رسول الله(ص) تامین امنیت منطقه دانست.

به گزارش نسیم صادق، محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در گفت‌وگو با خانه ملت درباره بودجه دفاعی کشور گفت: باید برای بودجه نیروهای مسلح و اینکه بتوانند میزان آمادگی خود را به بالاترین حد برسانند، تلاش شود زیرا تهدیدات علیه ایران همیشه مطرح بوده ، حتی کشورهایی نیز که تهدیدات علیه آنها بالقوه است و نه بالفعل، غالبا در راستای ارتقای توان دفاعی خود گام برمیدارند.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به شرایطی که در منطقه وجود دارد و قدرت نفوذی ایران در کشورها و تقاضاهایی که امروز از جمهوری اسلامی وجود دارد تا به عنوان یک قدرت منطقه ای لازم ایفای نقش کند، لازم است کشور خود را از نظر توان دفاعی در سطح بالایی نگه دارد.

جوکار بیان کرد: قدرت نیروی دفاعی در عرصه‌های تاکتیکی یا فناوری‌های مختلف، اقتدار خوبی به کشور خواهد داد و باید در دو بخش تحقیقات و فناوری به ویژه در حوزه سامانه های موشکی، کار را توسعه و ادامه دهیم و قدرت خود را به بالاترین سطح در منطقه برسانیم.

این نماینده مجلس ادامه داد: همچنین از نظر انسجام و ساماندهی آموزشهای مورد نیاز برای یگانهای نظامی به همراه برگزاری رزمایش‌های می‌توان این آمادگی را در سطح بالایی قرار داد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری رزمایش محمد رسول الله(ص) گفت: این رزمایش از نظر زمانی و مکانی و سطح آن که بیشتر به سامانه های موشکی پرداخته بود، به خوبی برگزار شد و توانمندی‌های فنی و فناوری ارتش را به نمایش گذاشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این رزمایش را حمایت از کشور های منطقه در مقابله با تهدیدات قدرتهای فرامنطقه ای دانست و توضیح داد: پیام این رزمایش به دشمنان این است که منطقه دارای آرامش و امنیت است و اگر نیرویی قصد برهم زدن امنیت آن را داشته باشد، با عملیات وسیع و پیروزمندانه ارتش و نیروهای مسلح روبرو خواهد شد.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.