Skip to Content

امام جمعه خضرآباد در دیدار با مسئولین اشکذر:


امام جمعه خضرآباد تهدیدات آمریکایی ها را مثل خودشان تهدیداتی بی پایه و اساس و تو خالی قلمداد کرد و گفت: دشمن کارش دشمنی کردن و ما باید در برابر آن ها از موضع قدرت برخورد کنیم.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، امام جمعه خضرآباد در دیداری که به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر با جمعی از مسئولین شهرستان اشکذر برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه امام راحل (ره)  اصلی ترین علت مخالفت امام راحل با نظام ستم شاهی و اقبال مردم به امام را فساد رژیم شاه عنوان کرد و گفت:  در اصل فلسفه وجودی انقلاب اسلامی مبارزه با فساد و اصلاح جامعه است.

"حجت الاسلام والمسلمین غالبی" امام جمعه خضرآباد دهه فجر انقلاب را فرصتی مهم و بی‌بدیل در زمینه ارائه راهکار برای آشنایی نسل پس از انقلاب با آرمان‌های انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) ارزیابی کرد.

وی افزود: مسئولان وظیفه‌ای خطیر دارند تا با اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی دقیق و بی‌غرض خدمات انقلاب اسلامی را تا به امروز در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به گوش نسل حاضر برسانند.

حجت الاسلام غالبی دستاوردهای انقلاب اسلامی در داخل و خارج را بی‌نظیر توصیف کرد و افزود: از جمله مهم‌ترین این دستاوردها صدور انقلاب اسلامی به خارج از مرزهای جغرافیایی و منطقه‌ای است که امروز کسی منکر این دستاورد عظیم ملت ایران نیست.

وی در ادامه تهدیدات آمریکایی ها را مثل خودشان تهدیداتی بی پایه و اساس و تو خالی قلمداد کرد و گفت: دشمن کارش دشمنی کردن و ما باید در برابر آن ها از موضع قدرت برخورد کنیم.


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.