Skip to Content

رئیس سازمان زندان‌های کشور:


رئیس سازمان زندان‌های کشور با بیان اینکه استان یزد با نادیده گیری اتباع غیر بومی کمترین آمار جرائم را در کشور دارد گفت: حضور اتباع بیگانه در یزد میزان جرائم را به گونه ای افزایش داده که این استان در جرائم به رتبه ی 9 کشوری رسیده است.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق رئیس سازمان زندان‌های کشور در یزد با بیان اینکه این استان با نادیده گیری اتباع غیر بومی کمترین آمار جرائم را در کشور دارد اظهار داشت : حضور اتباع بیگانه در یزد میزان جرائم را به گونه ای  افزایش داده که یزد در جرائم  به رتبه ی 9 کشوری رسیده است.

 

اصغر جهانگیر خدمت به زندانی و خانواده های زندانیان به عنوان بخش محروم و آسیب دیده را نوعی عبادت خواند و بیان کرد : سالم سازی و بازگشت زندانیان  به کانون  گرم خانواده اثرات مفیدی را برای زندگی نسل آینده فراهم می کند.

 

مسئول فعلی بازرسی ویژه رئیس قوه قضائیه اضافه کرد: عدم برنامه ریزی و نسنجیدن موقعیت زمینه ی نا امنی را در محیطی  ناآرام فراهم می کند.

 

وی  در ادامه جریان های اقتصادی  را یکی از مولفه های تاثیر گذار در نا امنی ایران عنوان کرد و گفت : تحریم های ضالمانه نا خودآگاه  منجر فرونی جرائم و تخلفات در  بخش هایی از جامعه  شده است اگر چه تلاش های بسزایی  برای کاهش اثرات آن برداشته شده است.

 

 

جهانگیر کاهش مضاعف قیمت نفت در منطقه را یکی دیگر از توطئه های  ضالمانه استکبار در فزونی  مشکلات داخلی  و روی آوردن  به جرائم وتخلفات عنوان کرد.

 


وی توسعه نامتوازن در کشور و محرومیت های بخش های کلان کشور و همچنین توجه به نقاط مرکزی را میراث طاغوت  دانست و اضافه کرد: توسعه نامتوازن در کشور منجر به مهاجرات های گسترده به مرکزیت  کشورشده  و زمینه حاشیه نشینی بدهکاری و بزهکاری را فراهم کرده است.


جانگیر تاکید کرد: متاسفانه  حاشیه نشینی بیش از 9 میلیون نفر در کشور میراث دوره طاغوت است که به دلیل عدم توجه به بخش های موجود در  نابرابری امکانات،  هزینه هایی را به کشور متحمل کرده است.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.