Skip to Content

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشکذر در جلسه شورای زکات عنوان کرد:


رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشکذر با اشاره به اینکه پرداخت زکات دخیره‌ای برای آخرت مؤمنین است، گفت: بیش از 8 میلیارد ریال زکات در اشکذر جمع آوری شده است.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر صبح امروز در جلسه شورای زکات این شهرستان اظهار کرد: پرداخت زکات نه تنها سبب افزایش و رونق رزق و روزی و خوشنودی الهی می‌شود بلکه سبب کاهش فقر نیز می‌شود.

"مروتی" رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشکذر با اشاره به اینکه پرداخت زکات دخیره‌ای برای آخرت مؤمنین است، گفت: بیش از 8 میلیارد ریال زکات در اشکذر جمع آوری شده است.

وی  اضافه کرد: در سال‌های گذشته فرهنگ‌سازی خوبی در زمینه زکات انجام شده و بویژه در شهرستان اشکذر شاهد رشد چشمگیر جمع‌آوری زکات هستیم.

مروتی بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص پرداخت زکات تاکید و تصریح کرد: اعتماد سازی، تبلیغات، حضور مبلغان و روحانیان در روستاها و اعضای شورای زکات از جمله عواملی است که شاهد افزایش پرداخت زکات در شهرستان هستیم.

این مسئول یادآور شد: زکات جمع آوری شده صرف امور خیریه نظیر عمران و آبادی، ساختن راه، پل، خانه عالم، مساجد، حسینیه ها، کتابخانه ها و کمک به فقرا و نیازمندان مانند پرداخت هزینه های درمان، تحصیل و مسکن شده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.