Skip to Contentعلی کریمی قرار است در تمرینات بعد از ظهر تیم پرسپولیس حضور یابد.

به گزارش  نسیم صادق، علی کریمی بعد از آنکه از سرمربیگری تیم ملی استعفا داد و به استرالیا نرفت قرار است امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.


جادوگر قبل از اینکه سرمربی تیم ملی شود در تمرینات پرسپولیس حضور می‌یافت.

این بار هم بعد از مدت‌ها و پس از استعفاء از تیم ملی قرار است در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.


*ماهینی در تمرین پرسپولیس حاضر شد

بازیکن سابق پرسپولیس لحظاتی پیش وارد زمین درفشی فر شد.

لحظاتی پیش حسین ماهینی بازیکن سابق پرسپولیس که به علت مشکل کارت معافیت خود به تیم ملوان پیوسته است وارد زمین درفشی‌فر شد تا در کنار سرخ پوشان نظاره‌گر تمرین امروز پرسپولیسی‌ها باشد.


*وضعیت نوروزی و نور محمدی در هاله‌ای از ابهام/ تادو اجازه پوشیدن شماره 7 را پیدا نکرد

مسائل حاشیه‌ای گویا نمی‌خواهد دست از سر پرسپولیس بردارد مسئله تمرین نکردن هادی نوروزی و رضا نورمحمدی امروز وارد فاز جدیدی شده است.

طبق شنیده‌ها حمید درخشان دیروز اجازه تمرین کردن را به رضا نورمحمدی و هادی نوروزی نداد و این دو بازیکن را در اختیار باشگاه قرار داد.

به هر حال هادی نوروزی و رضا نورمحمدی امروز پیگیر کارشان بودند و در تمرینات صبح شرکت نکردند و قرار است در تمرینات بعد از ظهر حضور یابند.

در حالیکه مسئولان پرسپولیس اعلام کردند که هادی نوروزی و رضا نورمحمدی مشکلی برای همراهی تیم ندارند اما درخشان هنوز رضایتش را اعلام نکرده است.

تادو بازیکن برزیلی جدید پرسپولیس هم که در چند روز اخیر با مسائلی همچون اضافه وزن روبرو شده است علاوه بر آن شماره پیراهنش هم انگار برایش دردسرساز شده است چراکه در ابتدا قرار بود پیراهن شماره 7 را بپوشد اما مسئولان پرسپولیس این شماره را از وی گرفتند.

این موضوع در حالی مطرح می‌شود که علی پروین نسبت به اهدا شماره 7 به تادو اعتراضی نداشته است.
 

 

درخشان: کریمی برای بازی کردن بازنگشته، در جایگاهی از او استفاده می‌کنیم که بتواند کمک کند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی کریمی برای بازی کردن به تمرین ما بازنگشته بلکه سعی می‌کنیم از او در جایی استفاده کنیم که بتواند به تیم کمک کند.
حمید درخشان در خصوص شرایط پرسپولیس و تمرین عصر امروز سرخ‌پوشان اظهار داشت: شرایط خوبی داریم، گرچه فشار تمرینات بالاست اما بازیکنان به خوبی تمرینات خود را انجام می‌دهند.

وی در خصوص حضور علی کریمی در تمرینات پرسپولیس گفت: من گفته‌ام در باشگاه به روی همه باز است، قدم علی کریمی هم روی چشم ما چون او برای پرسپولیس زحمت زیادی کشیده است، امیدوارم حضور او تداوم داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد حاشیه‌هایی که در خصوص حضور علی کریمی در تمرین پرسپولیس مطرح می شود یادآور شد: مگر هر کسی که به تمرین می‌آید برای او باید حاشیه درست شود؟! باشگاه خودش بود و آمده به باشگاهش سر بزند.

وی در خصوص جلسه‌ای که با او برگزار کرد، تأکید کرد: ما به دنبال این هستیم تا ببینیم او در چه جایگاهی می‌تواند به ما کمک کند، هر جایگاهی که خودش بخواهد ما در خدمت او خواهیم بود. در واقع علی کریمی نیامده که بازی کند و نمی‌خواهد که این کار را انجام بدهد، بلکه تلاش می‌کنیم در جایی که خود او هم موافق آن باشد، به تیم کمک کند و ببینیم که در چه جایگاهی می تواند این کار را انجام دهد.

درخشان در خصوص جذب بهنام برزای گفت: ما شرایط او را بررسی می‌کنیم، البته او رضایت‌نامه‌اش را گرفته و باید ببینیم که چگونه می‌توانیم با او قرارداد ببندیم. او سهمیه زیر 23 سال به حساب می‌آید و باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد، توافقات مالی کامل نشده است و اگر تا فردا به نتیجه نهایی نرسیم گزینه‌های دیگر را جایگزین خواهیم کرد.

وی در مورد جذب بازیکن عراقی و یا فلسطینی گفت: اجازه دهید تا خواسته‌های آنها را هم بررسی کنیم، باید ببینیم آنها چقدر پول می‌خواهند و باشگاه می‌تواند آن را تهیه کند یا خیر، به هر حال شرایط مالی هم باید جوابگوی بازیکن و باشگاه هم باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه مشکل نورمحمدی و نوروزی حل شده است، گفت: آنها در تمرین حاضر شدند و امیدوارم از این به بعد شاهد چنین مسائلی نباشیم.

درخشان در خصوص جدایی نیلسون و اینکه او در مصاحبه‌ای اعلام کرده از باشگاه پرسپولیس بابت طلبش شکایت خواهد کرد، گفت: باشگاه درنظر دارد طلب او را پرداخت کند، اما پیش از آن، نیلسون باید بدهی که به اداره دارایی دارد تسویه کند و پس از آن حساب و کتاب با باشگاه انجام شود.

منابع: باشگاه خبرنگاران و فارس
انتهای پیام/عرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.