Skip to Content

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد:


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد زمان بهره برداری این پروژه را روز سوم خرداد سال ۹۴دانست و گفت: پروژه گازرسانی به ندوشن یک روز تعطیل نشده است و امیدواریم که بتوانیم در زمان بهره برداری از پروژه تسریع کنیم.

به گزارش نسیم صادق محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در بازدید از منطقه طرح گازرسانی به ندوشن با قدردانی از اقدامات شرکت گاز استان در گاز رسانی به این منطقه، به ضرورت اجرای عملیات گاز رسانی به روستاهای صدرآباد ، علویه ، نیوک و شهرک صنعتی بخش ندوشن تأکید کرد .

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر بیان کرد: این کار بسیار بزرگی برای مردم از سوی شرکت گاز در حال انجام است  و در راستای تقاضاهای مردم بوده و خواسته ای به حق است.

جوکار گاز را کاری زیر ساختی دانست و گفت: در کنار گاز شغل خواهد آمد پس شرکت گاز باید نسبت به نصب علمک ها زودتر اقدام کند تا مردم امیدوار شوند و کار لوله کشی منازل را صورت دهند.

رئیس مجمع نمایندگان استان تصریح کرد: در صورتی که پروژه در نوروز به بهره برداری رسد نوروزی خوب برای ندوشنی ها رقم خواهد خورد و اگر برای تحقق این منظور حتی با تلاش های شبانه روزی پیمانکار  صورت گیرد ما قدردان خواهیم بود .

جوکار از مدیرعامل شرکت گاز استان برای تامین لوله های فلزی این پروژه از استان های دیگر برای اینکه پروژه تعطیل نشود تشکر کرد و گفت: این روحیه جهادی است و ارزش کار در این است که در انجام کار تسریع شود.

نماینده مردم یزد و اشکذر در پایان خواستار اجرای پروژه گازرسانی به روستای صدرآباد و ناحیه صنعتی شد و از مدیرعامل شرکت گاز استان خواست گازرسانی به روستاهای نیوک و علویه به همراه خودیاری محلی در دستور کار قرار گیرد.

فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان یزد نیز در ادامه اذعان داشت: پروژه گازرسانی به ندوشن به خوبی در حال انجام است و شبکه داخلی ندوشن ۹۷درصد و شبکه تغذیه ۷۰درصد پیشرفت داشته است

وی ادامه داد: دراین پروژه ۹۰۰علمک توسط پیمانکار فعلی نصب می شود و مارک دار کردن محل علمک ها که قرار بود در دهه فجر صورت گیرد با صحبت هایی که با دفتر نظارت شد مقرر گردید از ابتدای هفته آینده این کار شروع شود تا لوله کشی منازل نیز آغاز شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد زمان بهره برداری این پروژه را روز سوم خرداد سال ۹۴دانست و گفت: پروژه گازرسانی به ندوشن یک روز تعطیل نشده است و امیدواریم که بتوانیم در زمان بهره برداری از پروژه تسریع کنیم.

گفتنی است جلسه بررسی مشکلات بخش ندوشن روز دوشنبه با حضور محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی،فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان یزد،فلاح فرماندار میبد و دیگر مسئولین در بخشداری ندوشن تشکیل شد.

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.