Skip to Content

دادستان عمومی و انقلاب مهریز خبر داد


دادستان عمومی و انقلاب مهریز از اقدام به خودکشی یک مرد 36 ساله در یکی از خیابان‌های شهرستان مهریز خبر داد.

به گزارش نسیم صادق، محمدرضا حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب مهریز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: با اعلام گشت شبانه پلیس آگاهی شهرستان مهریز مبنی بر اقدام به خودکشی یک مرد در یکی از خیابان‌های شهرستان مهریز، مراتب برای تحقیق و بررسی بیشتر در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان داشت: متوفی با بستن طناب به لوله آب چاه سطح شهر خود را حلق‌آویز کرده بود.

این مقام قضایی خاطر نشان کرد: تلاش برای روشن شدن ابعاد تاریک و مبهم این پرونده ادامه دارد و جسد برای معاینه دقیق به پزشکی قانونی تحویل شده است.

حدادزاده بیان کرد: مرد فوت شده 36 ساله و دارای زن و فرزند است و پس از تماس با یک دختر جوان که شناخت قبلی از او داشته، او را به صحنه کشانده و در حضور او خود را حلق‌آویز کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شده که دختر جوان و متوفی چندی پیش با یکدیگر در خیابان آشنا شده‌اند و احتمالا با توجه به درخواست حضور دختر جوان در صحنه توسط متوفی، خودکشی مرتبط با این آشنایی بوده است اما تحقیقات همچنان ادامه دارد.

* کشف مواد مخدر از زیر خاک

دادستان مهریز همچنین از کشف 91 کیلوگرم مواد مخدر نیز در این شهرستان خبر داد.

وی اظهار داشت: مواد مخدر در بیابان‌های اطراف پاسگاه شهید مدنی این شهرستان در زیر خاک پنهان شده بود تا با استفاده از تاریکی شب از پاسگاه رد شود که با هوشیاری مأموران مواد مذکور که از نوع تریاک بوده کشف و متهمین نیز در پی یک تعقیب و گریز دستگیر شدند.

حدادزاده گفت: متهمان دستگیر شده دو جوان 21 ساله و اهل یکی از استان‌های شرقی هستند و تلاش برای شناسایی همدست یا همدستان آنها ادامه دارد.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.