Skip to Content

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر خبر داد


مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر گفت: در طول سال جاری تعداد 209 مددجو خود‌اتکا شده و از پوشش حمایتی کمیته امداد استان لرستان خارج شده‌اند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر در گفت وگو با خبرنگار نسیم صادق، با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان در دستور‌ کار قرار گرفته است، اظهار کرد: این مهم از رویکردهای کمیته امداد امام است به نحوی که در کنار توانمندسازی در حوزه اقتصادی و معیشتی توانمندسازی مددجویان در بخش‌های فرهنگی و اجتماعی نیز در دستور کار قرار دارد و به دنبال آن هستیم تا این سه رکن در کنار هم ارتقاء پیدا کنند.

"یدالله مروتی" مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) اشکذر با اشاره به انتخاب کمیته امداد به عنوان دستگاه برتر ایجاد اشتغال در بنگاه‌های زود‌بازده در کشور گفت: در این بخش تلاش‌های بسیار خوبی صورت گرفته است و از سال 90، شورای عالی کار، کمیته امداد را به عنوان دستگاه برتر کشور معرفی کرده است.

این مسئول در تشریح روند اشتغال‌زایی سازمان کمیته امداد عنوان کرد: در مرحله نخست و در بدو ورود خانواده تحت پوشش کمیته امداد با همکاری مددکاران این نهاد اقدام به استعدادیابی کرده و در کنار شناسایی بازار کار اقدام به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می‌کنیم تا با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی آموزش فنی و حرفه‌ای را در خانواده‌ها نهادینه و اجرایی کنیم.

وی افزود: پس از آموزش مددجو تسهیلات بانکی را به منظور ایجاد اشتغال در اختیار آن قرار می‌دهیم، تا بتواند پس از آموزش خود اشتغالی کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر خاطرنشان کرد: در طول سال جاری تعداد 209 مددجو خود‌اتکا شده و از پوشش حمایتی کمیته امداد استان لرستان خارج شده‌اند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.