Skip to Contentدر کنار امکان ارسال هر فایلی که در گوشی وجود دارد، امکان بازی‌های دو نفره را نیز فراهم می‌کند. تصور کنید که Flappy Bird را از طریق Wifi با دوست خود به صورت دو نفره انجام می‌دهید. لذت رکوردشکنی و رقابت دو نفره در بازی Flappy Bird بسیار هیجان‌انگیز است.

به گزارش نسیم صادق، به نقل جام نیوز، Zapya یکی از نخستین اپلیکیشن‌هایی است که در زمینه‌ی ارسال فایل از طریق wifi ارائه شده و به همین دلیل بیشترین تعداد کاربران را نیز شامل می‌شود. این اپلیکیشن همان‌طور که گفته شد به دلیل اینکه در رده اولین اپلیکیشن‌ها در این زمینه است و نیز بروزرسانی‌های مرتب و ظاهر کاربرپسند آن، به یکی از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین اپلیکیشن‌ها برای انتقال فایل از طریق Wifi تبدیل شده است.

 

در کنار امکان ارسال هر فایلی که در گوشی وجود دارد،  امکان بازی‌های دو نفره را نیز فراهم می‌کند. تصور کنید که Flappy Bird را از طریق Wifi با دوست خود به صورت دو نفره انجام می‌دهید. لذت رکوردشکنی و رقابت دو نفره در بازی Flappy Bird بسیار هیجان‌انگیز است.

 

بعد از نصب آن، گزینه‌ی Create a Group را انتخاب کنید. سپس در گوشی مقابل گزینه‌ی Search for a Group را بزنید تا گوشی دیگر را پیدا کند و بعد از نمایش نام گوشی، آن را انتخاب کنید. حال گوشی‌ شما و دوستتان به هم متصل شده است. کافی است روی هر فایل یا برنامه‌ای که می‌خواهید اشاره و گزینه Send را انتخاب کنید.

 

فایل شما با سرعت چندین مگابایت در ثانیه منتقل خواهد شد. این اپلیکیشن از کلاینت ویندوزی نیز بهره می‌برد که یکی دیگر از ویژگی‌های خوب آن به حساب می‌آید و شما می‌توانید با استفاده از آن به انتقال اطلاعات مابین گوشی و کامپیوتر خود نیز بپردازید.

 

قابلیت انتقال همه نوع فایل از طریق درگاه وایرلس، سرعت انتقال 2 مگابایت بر ثانیه، ظاهر بسیار شیک و سبک و حجم کم 2 مگابایت برای ارسال به گوشی‌های دوستانتان و استفاده از نرم‌افزار از ویژگی‌های این اپلیکیشن است.

 

 

  دانلود نرم افزار zapya

حجم: 4.18  MB
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.