Skip to Content

امام جمعه اشکذر:


امام جمعه اشکذر به روز درختکاری اشاره کرد و افزود: درختکاری فرهنگی ارزشمند و ماندگار است که باید آن را از کودکی به فرزندان خود بیاموزیم چرا که فرهنگ درختکاری ارتباط مستقیمی با سلامت جامعه دارد.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه‌های نماز جمعه ظهر امروز ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) به روز احسان و نیکوکاری اشاره کرد و اظهار داشت: در تحویل سال نو به نیازمندان در کنار رسیدگی به امور شخصی و رفاهی خود در نوروز، گوشه چشمی به حوائج نیازمندان چه در فامیل و چه در همسایگی خود داشته باشیم در حد توان اقدامی برای رفع مشکلات آنان انجام دهیم.

«حجت الاسلام والمسلمین طالبیان» امام جمعه اشکذر در ادامه به روز درختکاری اشاره کرد و افزود: درختکاری فرهنگی ارزشمند و ماندگار است که باید آن را از کودکی به فرزندان خود بیاموزیم چرا که فرهنگ درختکاری ارتباط مستقیمی با سلامت جامعه دارد.

وی با بیان اینکه ما به درختکاری نیازمندیم، خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر سرزمین ما به سرزمین خشک تری تبدیل شده و ازین رو باید توجه بیشتری به ایجاد فضای سبز و درختکاری در این خاک بیابانی داشته باشیم.

امام جمعه اشکذر با اشاره به خدمات کمیته امداد در شهرستان اشکذر، ضمن تقدیر از کارکنان و مدیرت جدید آن، به اهمیت توجه به نیازمندان جامعه اشاره و تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان اشکذر توانسته با پوشش حداکثری نیازمندان، خدمات خوبی را به آن ها هدیه دهد.

وی نقش اساسی کمیته امداد را رساندن فرد تحت پوشش تا نقطعه خودکفایی برشمرد و گفت: خوشبختانه مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) اشکذر در دوره های مدیرتی خود به نحو احسنت به این امر پرداخته اند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.