Skip to Content

حاشیه‌هایی از حضور تیم ملی فوتبال در استرالیا؛


شمار اندکی از افراد معاند نظام جمهوری اسلامی در فرودگاه شهر بریزبین استرالیا به استقبال تیم ملی رفتند.

به گزارش نسیم صادق، ورود تیم ملی به این شهر استرالیا بی حاشیه نبوده و مامور امنیتی در فرودگاه رفتار ناپسندی با جواد نکونام کاپیتان تیم ملی انجام داده و او را هل داده است همین اتفاق باعث ناراحتی نکونام می شود و او با مامور امنیتی درگیری لفظی پیدا می کند و از آن مامور می خواهد که به رفتار ناپسندش پایان بدهد.

دیدار ایران و امارات ساعت 12 و 30 دقیقه روز دوشنبه برگزار می شود. تیم برنده این مسابقه سرگروه خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران به شهر بریزبین استرالیا رسید.اما برخی از افراد معاند با نظام جمهوری اسلامی وقتی دیدند که می توانند از فرصت حضور تیم ملی در استرالیا استفاده کنند به بهانه حضور تیم ملی در شهر بریزبین استرالیا خود را به فرودگاه رساندند تا مثلا از تیم ملی ایران استقبال کنند.

این افراد که تعدادشان به 40-50 نفر می رسید می خواستند خودنمایی کنند و به نوعی ابراز وجود کنند تا بگویند که با نظام جمهوری اسلامی مخالفند اما مشخص نیست چرا به استقبال تیم ملی جمهوری اسلامی رفته بودند! به هر حال حامیان واقعی تیم ملی که فقط و فقط برای حمایت از تیم ملی جمهوری اسلامی ایران به فرودگاه رفتند اجازه خودنمایی به این گروه اندک را ندادند.

از سویی دیگر از استرالیا خبر می رسد که برخی از رسانه های بیگانه تلاش می کنند که با بازیکنان و مربیان تیم ملی ارتباط بگیرند که تا این لحظه اقدام آنها بی نتیجه بوده است و حتی کی روش بعد از پیروزی مقابل  قطر به خوبی به شیطنت خبرنگار بی بی سی فارسی پاسخ داد و او را که قصد حاشیه سازی داشت ناکام گذاشت. این خبرنگار از کی روش در مورد حضور بانوان در ورزشگاه های ایران سوال کرد که کی روش او را با بی محلی و پاسخ ندادن ناکام گذاشت.

منبع: دانا

انتهای پیام/س
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.