Skip to Content

فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی به مجمع عالی پیشکسوتان:


فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی به مجمع عالی بسیج پیشکسوتان عنوان کرد: پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت باید در همه عصره‌ها حارض باشند و از مکر جهانخواران غافل نماند.

به گزارش نسیم صادق به نقل از تسنیم، سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به مجمع عالی بسیج پیشکسوتان که صبح امروز در مجموعه 5 آذر سازمان بسیج برگزار شد، تاکید کرد: باید این کلام امام راحل را که فرمودند ما در هر حال باید آماده و مهیا باشیم را به یاد آوریم و ما هنوز روزهای حساس و تعیین‌کننده‌ای در پیش داریم.


متن کامل این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
همرزمان عزیزم و پیشکسوتان بزرگوار سپاه
سلام علیکم
جبهه‌های خونرنگ حق علیه باطل و نیز عرصه‌های جهاد و سازندگی پس از آن، آیینه‌ای از بروز و ظهور اخلاص و کرامت بسیجیان است. آنان که به حقیقت آیه شریفه "لَنْ تَنَالُوا الْبِرَّ حَتَّىٰ تُنْفِقُوا مِمَّا تُحِبُّونَ ۚ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَیْءٍ فَإِنَّ اللَّهَ بِهِ عَلِیمٌ" رسیده بودند. چه آنان که در این راه به فیض شهادت نائل آمدند و چه آنان که با پرورش و بسط افکار و روحیات بسیجی‌گری که هنوز بیرق برافراشته شهادت را صیانت می‌کنند.


به یاد می‌آوریم کلام امام راحل را که فرمودند ما در هر حال باید آماده و مهیا باشیم و روزهای حساس و تعیین‌کننده‌ای در پیش داریم و انقلاب هنوز سال‌ها و ماه‌های تعیین‌ کننده دیگری را در پیش خواهد داشت که لازم است پیشکسوتان جهاد و شهادت در همه صحنه‌ها حاضر باشند و از فکر جهانخواران غافل نمایند.


اینجانب ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این اجتماع معنوی صلابت و ایثار شما پیشکسوتان جهاد و شهادت را ارج می‌نهم و امیدوارم با تاسی به امام راحل (ره) بتوانیم در خدمت به نظام و پاسداری از انقلاب و دستاوردهای متعالی آن تحت زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) همواره ثابت قدم بوده و هر کدام در هر موقعیتی به تکلیف ذاتی و الهی خود جامه عمل بپوشانیم، انشاءالله.


انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.