Skip to Content

روابط عمومی اداره صنعت و معدن اشکذر خبر داد


با توجه به قدرت خرید و تقاضای عمومی مردم شهرستان برای بسیاری از کالاها و خدمات در روزهای پایانی سال، ضرورت کنترل و نظارت بر وضعیت بازار این اقلام و خدمات در مراحل تأمین، توزیع ارائه خدمات و کنترل قیمت مهمترین اهداف اجرای این طرح میباشد.

به گزارش نسیم صادق، با توجه به  قدرت خرید و تقاضای عمومی مردم شهرستان برای بسیاری از کالاها و خدمات در روزهای پایانی سال، ضرورت کنترل و نظارت بر وضعیت بازار این اقلام و خدمات در مراحل تأمین، توزیع ارائه خدمات و کنترل قیمت مهمترین اهداف اجرای این طرح  میباشد.

فلاح مسئول روابط عمومی اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان اشکذر گفت: کنترل وضعیت بازار، ایجاد فضای مناسب برای تأمین مایحتاج عمومی، جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی سریع و دقیق به شکایات و گزارش های مردمی و پرونده های متشکله نوروزی توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و واحد بازرسی ونظارت اصناف شهرستان  از دیگر اهداف اجرای این طرح میباشد.


وی نظارت بر کلیه کالاهای در دستور کار طرح را تاکید کرد و افزود: گوشت قرمز، گوشت مرغ، لبنیات، برنج، حبوبات ، روغن نباتی، قند و شکر، چای، انواع میوه، نان، شیرینی و انواع مواد شوینده  از جمله کالاهای در اولویت طرح بازرسی و نظارت ویژه نوروزی اداره صنعت، معدن و تجارت اشکذر میباشد.


فلاح در ادامه افزود: نظارت بر نانوایان و شیرینی فروشی ها به طور ویژه انجام می شود و واحد بازرسی ونظارت وستاد خبری این اداره در طول این یک ماه طرح نظارتی  از ساعت 8 صبح لغایت 8 شب آماده دریافت گزارشات وشکایات مردمی در این خصوص میباشد.

به گفته وی  خدمات اتوبوس های ویژه درون و برون شهری، پارکینگ‌ها و توقف‌گاه‌ها، اماکن سیاحتی، اماکن تاریخی، رستورانها و واحدهای صنفی مستقر در جاده از دیگرکالا ها و خدمات اولویت‌دار طرح بازرسی و نظارت ویژه نوروزی این اداره است.

وی ادامه داد: در بازرسی طرح پایش و نظارت بر بازار اماکن نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی استان، شبکه بهداشت، فرمانداری، اتاق اصناف با اداره صنعت و معدن تجارت همکاری خواهند داشت.


مسئول روابط عمومی اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان اشکذر متذکر شد: سامانه ارتباطی شبانه‌روزی 124 واحد ستاد خبری این اداره و همچنین شماره تلفن‌های 32727851و 32728473 و دو تیم بازرسی و نظارت همه روزه صبح و بعد از ظهر حتی روزهای تعطیل آماده دریافت گزارشات و شکایات شهروندان و مسافران نوروزی در دو نوبت صبح وعصر ایام پایانی سال و نوروز است.

روابط عمومی اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان اشکذر 

 
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.