Skip to Content

مسئول ورزش بانوان شهرستان مهریز مطرح کرد


مسئول ورزش بانوان شهرستان مهریز ضمن ارائه عملکرد امسال این اداره گفت: محدودیت فضای ورزشی و عدم حمایت مالی از عمده‌ترین مسائل ورزشی است که بانوان مهریزی با آن مواجه‌اند.

به گزارش نسیم صادق؛ سعیده حسینی کمبود فضای ورزشی در محلات، عدم حمایت اسپانسرها از ورزش قهرمانی بانوان و عدم حمایت از برگزاری همایش‌های فرهنگی- ورزشی مناسبتی بانوان را از جمله مشکلات ورزش بانوان این شهرستان عنوان کرد و گفت: 2 هزار و 500 ورزشکار سازمان‌یافته در شهرستان مهریز داریم که یک هزار و 500 نفر آنان را بانوان تشکیل می‌دهند.

وی در گفتگو با خبرنگار یزدبانو نداشتن سالن اختصاصی ویژه بانوان در مهریز را یادآور شد و اذعان کرد: نداشتن هماهنگی نواب رئیس با مسئول ورزش بانوان و عدم آشنایی آن‌ها با شرح وظایف خودشان را از دیگر مشکلات ورزش بانوان شهرستان مهریز است.

حسینی ضرورت وجود مجتمع فرهنگی ورزشی ویژه بانوان شامل استخر آب‌درمانی، فضای ویژه کودکان، مکانی برای فرهنگ‌سازی و ترغیب بانوان به ورزش در فضایی امن و شاد را یادآور شد و ادامه داد: محدودیت فضای ورزشی بانوان، نبود پیست اسکیت و دوچرخه‌سواری بانوان و ... از جمله مشکلاتی است که با آن مواجه هستیم.

وی با اشاره به برنامه‌های هفتگی ویژه بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز اظهار کرد: دو روز در هفته ورزش صبحگاهی بانوان شاغل ادارات این شهرستان اجرا می‌شود و 3 روز در هفته هم اجرای ورزش سالمندی در مجموعه بانوان شهرستان دایر است.

عملکرد کلی اداره ورزش و جوانان مهریز در بخش بانوان

وی در مورد هیئت‌های ورزشی فعال در بخش بانوان در شهرستان مهریز گفت: ورزش‌های دوومیدانی، تنیس روی میز، ژیمناستیک، کاراته، والیبال، آمادگی جسمانی، بدمینتون و تکواندو از جمله ورزش‌هایی است که بانوان مهریزی به آن می‌پردازند.

حسینی با ارائه عملکرد سال جاری اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز در بخش بانوان تصریح کرد: این اداره در سال جاری برنامه‌های مختلف ورزشی در بخش بانوان اجرا کرده و تلاش می‌کند تا بیش‌ازپیش فرهنگ ورزش و سلامتی در بین مردم ترویج یابد.

وی در مورد شاخص‌ترین برنامه‌ها خاطرنشان کرد: برگزاری دوره تنیس روی میز که با حضور مربیانی از کشور کره، همایش کوهنوردی بانوان در کوه‌های غربال بیز، برگزاری چند دوره مسابقات والیبال و آمادگی جسمانی به مناسبت‌های مختلف، برگزاری چند دوره همایش پیاده‌روی ویژه بانوان و خانواده، شرکت مربیان ورزشی در همایش یک‌روزه اخلاق در ورزش از جمله فعالیت‌هایی است که سال جاری در بخش ورزش مهریز ویژه بانوان انجام گرفته است.

حسینی برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی ژیمناستیک ویژه دختران به مناسبت دهه کرامت را یادآور شد و افزود: چندین اعزام بانوان به مسابقات استانی و کشوری را داشته‌ایم و همچنین برگزاری جشنواره بومی محلی کارکنان اداره ورزش و جوانان، مسابقات تنیس روی میز، نشست‌های مختلف هم‌اندیشی با هیئت‌های ورزشی، همایش ورزش معلولان خانه سبز، همایش بزرگ ورزش صبحگاهی و اردوی یک‌روزه بانوان سالمند به استخر موج‌های آبی را از دیگر فعالیت‌های ورزشی ویژه بانوان در مهریز اعلام کرد.

در زیر تصاویری از ورزش بانوان مهریزی را مشاهده می‌کنید.

انتهای پیام/ش
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.