Skip to Content

در اقدامی شایسته از سوی سید حسینی صورت گرفت


معاون عمرانی استاندار در دیداربا جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر از اظهارت اخیر خود عذرخواهی و از اقدامات ارزشمند جوکار در کاهش تعرفه برق استان قدردانی کرد اما تاکنون خبری از از عذرخواهی سایت جیره خوار مدعی اصلاح طلب نشده است.

به گزارش نسیم صادق به نقل از یزد رسا، دفتر دکتر جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر طی جوابیه ای کوتاه به مطالب سایت جیره خوار یزدی که در قضیه کاهش تعرفه برق مناطق گرمسیری که با پیگیری های دکتر جوکار انجام شده بود و این سایت معلوم الحال یزدی این اقدام را به تابش نماینده اصلاح طلب ربط داده بود واکنش نشان داد.

 

 

متن این جوابیه کوتاه بدین شرح است: 

مدیریت محترم سایت ... حداقل به اسناد انتشار داده شده در سایت خود اعتماد کنید

. ۱- عدم موافقت معاون وزیر اشاره به شماره نامه ۱۶۸۶۴ مورخ ۹۳/۰۳/۲۷ و خطاب به استاندار محترم می باشد

۲- در گذاشتن نامه های استاندار محترم ترتیب رعایت نشده است چه انتظاری می توان داشت تا رعایت ترتیب نامه نگاری نمایندگان برای مثال:جواب عدم پذیرش تعرفه برق از سوی معاون وزیر مورخ ۹۳/۴/۱۱ بوده است چگونه ممکن هست استاندار محترم در تاریخ ۹۲/۱۰/۰۸ در خواست مجدد داشته باشند.

۳- نامه شماره چهار که در سایت خود گذاشته اید نامه ای هست که از سوی دفتر نماینده یزد و اشکذر انتشار داده شده بود که گواه این ادعا اعداد ۶۹۷۴ و... پایین هر دو نامه می باشد.

به هر حال امید است مسولان و دلسوزان نظام هر بیشتر بتوانند خدماتی ارزشمند برای ملت داشته باشند.

 

 

 

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس خطاب به مسئول دروغ گویی که متاسفانه در استانداری یزد هم سمت دارد گفت: «آقای مسئول چرا دروغ می گویی؟! چرا این اقدامات را انجام می دهی؟!  مگر شما رئیس ستاد انتخاباتی فلان نماینده هستی؟!  تکلیفت را با ما مشخص کن، کاری که دیگران پیگیری کرده اند و همه در آن سهیم بوده اند را چرا به نام یک فرد و نماینده تمام می کنی و کار تبلیغاتی انجام می دهی؟!  این دروغ گفتن ها خجالت دارد واقعاً ».(لینک خبر)

 
 
 


نماینده مردم یزد و اشکذر خطاب به این سایت گفت: چرا دروغ می گویید؟!، این دروغ آشکار است، شما به دنبال چه چیز هستید در این استان؟!.
(لینک خبر)

جوکار گفت: اسامی این افراد را نمی خوانم ولی از همینجا پیام می دهم که که این افراد خود و افکار خود را اصلاح کنند، وگرنه بنده ناچارم اسم آن ها را ببرم.(لینک خبر)

 

 

 

 

در اقدامی شایسته از سوی سید حسینی صورت گرفت


معاون عمرانی استاندار در دیداربا جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر از اظهارت اخیر خود عذرخواهی و از اقدامات ارزشمند جوکار در کاهش تعرفه برق استان قدردانی کرد.

به گزارش یزد رسا به نقل از یزدامــروز، براساس شنیده ها، معاون عمرانی استاندار در دیداربا جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر، از اظهارت اخیر خود عذرخواهی و از اقدامات ارزشمند وی در کاهش تعرفه برق استان قدردانی کرد.

 

 معاون عمرانی استاندار پس از دیدار و گفتگو با محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد درمجلس و رویت مدارک  مستند، بر نقش جوکار در کاهش قابل توجه نرخ قبوض برق یزدی ها تاکید وبر اشتباه خود مبنی بر انتساب این تلاش به نماینده اصلاح طلب یک شهرستان، واقف و از وی عذر خواهی کرد.

 

سیدرضا سید حسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد اخیراً طی نشستی  خبری کاهش 20درصدی هزینه برق خانگی را نتیجه تلاش های  نماینده اصلاح طلب یک شهرستان دانسته  و در اظهاراتی غیرمنصفانه، نماینده اصلاح طلب را مسئول پیگیری و مکاتبات با وزارت نیرومعرفی و نقش وی را در سرعت بخشیدن به این طرح بسیار مهم قلمداد کرده بود.

 

شایان ذکر است ؛ اگرچه دکتر جوکار در ملاقات های مردمی در یزد از دروغ بزرگ برخی از سایت های «جیره خوار» مبنی بر نسبت دادن این اقدام بزرگ به نماینده اصلاح طلب یک شهرستان، پرده برداشت اما مبرهن است که  سایت های وابسته به جریان اصلاح طلب با دروغ پراکنی ها و تبلیغات فزاینده  درجهت بهربرداری از این طرح به  جناحی خاص به این اقدام ضد اخلاقی روی آوردند و حتی تاکنون حاضر به عذرخواهی کوچک در این زمینه نشده اند.

 

اسناد پیگیری نماینده یزد و اشکذر در خصوص موضوع مطروحه

 

 

صوت صحبت های جوکار در جمع مردم در مسجد حضرت ابالفضل(ع) یزد در ادامه گوش کنید

 

اخبار مرتبط در این زمینه

 

1-سکوت جوکار شکست/ افشای یک دروغ بزرگ و التیماتوم به یک مسئول استانداری و سایت جیره خوار +صوت

 

 
2- زحمات«جوکار»به ثمر نشست/کاهش30درصدی قبوض برق یزدی‌ها/اصرارمعاون استاندار«دولت راستگویان» برای ثبت این اقدام به نام دیگران +صوت و سند
 
 


Loading the player...

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.