Skip to Content

امام جمعه اشکذر تاکید کرد


امام جمعه اشکذر تاکید کرد: مسئولین کشور در برابر عوامل و پیروان این فتنه هوشیار باشند و آنان را ندانسته و بدون تحقیق در مراکز و غیر اجرایی قرار ندهند تا بار دیگر خطری برای نظام اسلامی ایجاد نشود.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به روایتی از امیرالمومنین علی (ع) سعادت مند ترین مردم را کسی دانست که به فضیلت و برتری اهل بیت (ع) معرفت و شناخت پیدا کند.

"حجت الاسلام والمسلمین طالبیان" امام جمعه اشکذر، واسطه قرار دادن اهل بیت (ع) را عامل دیگر دست یابی به این سعادت دانست و اظهار داشت: سومین عامل سعادت مندی مردم در این است که عشق و علاقه اشان به اهل بیت خالص باشد.

امام جمعه اشکذر عمل به آنچه که اهل بیت به سوی آن دعوت می کنند را عامل چهارم رسیدن به این سعادت از نگاه امیرالمونین دانست و گفت: طبق این روایت اگر فردی دارای این خصوصیات چهارگانه باشد از اهل بیت است.

وی در ادامه با یادآوری فرارسیدن 16 آذر "روز دانشجو" به بیان جملاتی از رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای در این باب پرداخت و گفت: آرمان خواهی، استکبار ستیزی، کمک در پیشرفت کشور، حفظ وحدت جامعه، افزایش عزت علمی، حضور فعال در عرصه سیاسی، حفظ روحیه عدالت خواهی و مبارزه با هرگونه فساد و انحراف از جمله تذکرات رهبر انقلاب به دانشجویان است.

حجت الاسلام طالبیان افزود: دانشجویان باید عزت ملی را که زمانی در این کشور وجود داشت؛ دوباره به این کشور بازگردانند.

وی با اشاره به سخنان رهبری انقلاب در خصوص فتنه 88 در جمع بسیجیان تصریح کرد: علت یادآوری های مکرر رهبر انقلاب در خصوص فتنه 88 شاید به این دلیل است که هنوز از این جهت احساس خطر می شود.

وی افزود: مسئولین کشور در برابر عوامل و پیروان این فتنه هوشیار باشند و آنان را ندانسته و بدون تحقیق در مراکز و غیر اجرایی قرار ندهند تا بار دیگر خطری برای نظام اسلامی ایجاد نشود. 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.