Skip to Content

امام جمعه اشکذر تاکید کرد


امام جمعه اشکذر با بیان اینکه فتنه 88 پرده از چهره منافقین داخلی برداشت، تصریح کرد: سران فتنه ظلم های زیادی را در حق ملت ایران مرتکب شدند که اولین آن مخدوش کردن چهره نظام بود و به فرموده رهبر انقلاب این جرمی نا بخشودنی است.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به سالروز ولادت حضرت مسیح (ع) به بیان چند روایت از ایشان پرداخت و اظهار داشت: مثل غربال و الک نباشید که هنگام غربال کردن آرد، نخاله ها را در خود نگه می دارد و آرد سالم را بیرون می ریزد.

"حجت الاسلام والمسلمین طالبیان" امام جمعه اشکذر در این باره افزود: منظور از روایت فوق الذکر این است که انسان بگونه ای نباشد که حرف خوب بزند اما در درون خود بدی ها را نگه دارد.

حجت الاسلام طالبیان به روز هشتم ماه ربیع سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) گفت: طبق روایتی از این بزرگوار، افرادی نزد پروردگار از همه عزیزترند که بیشترین آشنایی را نسبت به حقوق برادران ایمانی خود داشته باشند.

وی با اشاره به سالروز حماسه "9 دی" گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 9 دی، فتنه بزرگ سال 88 را خنثی کرد.

امام جمعه اشکذر افزود: حادثه 9 دی نشان داد که جنگ نرم دشمن و دشمنی آمریکا یک واقعیت قطعی است.

وی با بیان اینکه فتنه 88 پرده از چهره منافقین داخلی برداشت، تصریح کرد: خواص جامعه که همان افرادی هستند که در جامعه نقش آفرینند و اطلاع و آگاهی آنان از توده مردم بیشتر است در این جریان به چند گروه تقسیم می شوند.

وی افزود: دسته اول خواصی بودند که اهل صبر و بصیرت بودند و همراه رهبر امت حرکت کردند.

حجت السلام طالبیان دسته دوم را کسانی دانست که گرچه بصیرت داشتند، اما از صبر کافی برخورار نبوده و با اعمال و رفتار خود هیزم به آتش دشمن می ریختند.

وی با بیان این که گروه سوم کسانی بودند که صبرداشتند اما بصیرت لازم را نداشتند و گفت: این گروه کسانی بودند که رهبری در مورد آنان ندای "این عمار" سر دادند.

امام جمعه اشکذر افزود: در این میان برخی خواص بی بصیرت هم وجود داشت که از آنان به عنوان سران فتنه یاد می شود.

وی افزود: سران فتنه ظلم های زیادی را در حق ملت ایران مرتکب شدند که اولین آن مخدوش کردن چهره نظام بود و به فرموده رهبر انقلاب این جرمی نا بخشودنی است.

امام جمعه اشکذر کاهش قدرت نفوذ ایران در منطقه را دیگر ضربه سران فتنه به کشور دانست و گفت: آنان به دشمن جرات دادند تا برای ضربه زدن به نظام با قدرت بیشتری وارد میدان شود.

حجت الاسلام طالبیان درایت و هوشمندی مقام معظم رهبری را یکی از عوامل مهم خنثی کننده این توطئه دانست و تاکید کرد: حمایت های مردم و مراجع تقیلد از دیگر عوامل تاثیر گذار در دفع این فتنه بزرگ بود.

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.