Skip to Content

حجت الاسلام صادقی:


معاون فرهنگی قوه قضائیه در پاسخ به «نسیم» گفت: پرونده "م.ه" ۱۲ اتهام سنگین دارد/ انشاء الله فشارهایی که از بالا و چانه زنی هایی که از پایین می آورند در رأی قاضی در این پرونده اثر نخواهد گذاشت

به گزارش نسیم صادق به نقل از نسیم ، حجت الاسلام صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه در نشست خبری و در پاسخ به سئوال خبرنگار «نسیم» در خصوص نحوه مواجهه قوه قضائیه در مورد پرونده "م.ه" گفت: قوه قضائیه تلاش می‌کند تحت تأثیر فشارها در مورد پرونده قوه قضائیه حکم صادر نکند چرا که این امر غیر عادلانه خواهد بود.


وی تأکید کرد: نباید نسبت به پرونده "م.ه" پیشداوری برای اذهان عمومی از سوی رسانه‌ها ایجاد شود،رسانه‌ها در تلطیف فضا و کاستن فشارها از دوش قاضی و ایجاد فضایی بی‌طرفانه حقوقی برای صدور حکم م.ه تلاش کنند.


معاون فرهنگی قوه قضائیه ادامه داد: عده‌ای می‌خواهند این مسئله را سیاسی کنند اما این رویه غلط و خیانت به افکار عمومی است.


وی تصریح کرد: انتظار می‌رود عدالت و اقتدار در بررسی پرونده "م.ه" رعایت شود اما نباید عده‌ای از منظر اقتدار خواهان این باشند که به عنوان مثال این پرونده را با پرونده رحیمی مقایسه کنند و بگویند پرونده رحیمی که 15 سال حکم داشت این پرونده باید 150 سال حکم بخورد چرا که اینگونه حرف زدن منطق ندارد و سبب اشتهای کاذب می‌شود.


حجت الاسلام صادقی خاطرنشان کرد: پرونده "م.ه" پرونده سنگینی است که 12 اتهام سنگین دارد.


وی افزود: رسیدگی به پرونده محمدرضا رحیمی معاون رئیس جمهور سابق در قوه قضائیه از جهت اجرای عدالت و اقتدار در دستگاه قضائی بسیار مهم است چرا که دستگاه قضائی بدون هیچگونه ملاحظه نسبت به اینکه وی از نظر جریانات سیاسی خودی بوده و بدون در نظر گرفتن خدمات و مسئولیت های گذشته‌اش وی را محاکمه کرده است.

 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.