Skip to Content

جوکار در جمع مردم ابراهیم آباد رستاق:


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی بر محیا کردن زیر ساخت های لازم اقتصاد مقاومتی در روستاها تاکید کرد و گفت: توسعه صنایع روستایی به جای پرداختن و بها دادن به مباحث شهری می تواند در آینده ضمن برطرف کردن نیاز های داخلی مردم روستا از مهاجرت آن ها به شهرها بکاهد.

به گزارش خبرنگار نسیم صادق، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در نشستی که به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستای ابراهیم آباد رستاق برگزار شد، با تشریح اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی، اقتصادی مردم محور است که با توجه به نیاز ها و ظرفیت های هر منطقه ای باید به آن پرداخته شود.

"دکتر محمد صالح جوکار" نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی بر محیا کردن زیر ساخت های لازم اقتصاد مقاومتی در روستاها تاکید کرد و گفت: توسعه صنایع روستایی به جای پرداختن و بها دادن به مباحث شهری می تواند در آینده ضمن برطرف کردن نیاز های داخلی مردم روستا از مهاجرت آن ها به شهرها بکاهد.

وی در ادامه با اشاره به مسائل مطرح شده از سوی مردم ابراهیم آباد و دغدغه های آنان، افزود: طرح هادی روستایی به یاری خداوند در برنامه سال آینده قرار خواهد گرفت.

وی به طرح کمربند سبز روستایی اشاره کرد و گفت: گسترش فضای سبز در روستاها در آینده از ایجاد ریزگردها وآلودگی ها به شدت جلوگیری خواهد کرد.

 نماینده مردم یزد و اشکذر یکی از موثر ترین راه های مقابله با مشکلات ناشی از آلودگی های زیست محیطی را توسعه منابع طبیعی در روستا عنوان کرد و گفت: توسعه فضای سبز در روستاها از هزینه های جاری بسیاری که قرار است در آینده در این زمینه انجام شود، جلوگیری می کند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.