Skip to Content

در شب شهادت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع)


به مناسبت سالروز شهادت امام رضا(ع) مراسم عزاداری و سوگواری با حضور اهالی و هیئت های مذهبی دهستان کزاب در محل امامزاده سید کافی(ع) روستای کافی آباد برگزار شد.

به گزارش نسیم صادق به مناسبت سالروز شهادت امام رضا(ع) هیئت های مذهبی دهستان کزاب با حضور در امامزاده سید کافی(ع) روستای کافی آباد به عزاداری پرداختند.

 

حجت الاسلام کرمی سرپرست اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان اشکذر در این باره گفت: در چهارمین روز هفته وقف که با شعار تجلی مودت اهل بیت(ع) با تکریم امامزادگان نام گذاری شده و به مناسبت سالروز شهادت امام رئوف حضرت ثامن الحجج، آقا علی ابن موسی الرضا-علیه آلاف التحیه و الثناء-  مراسم عزاداری و سوگواری آن امام همام در محل امامزاده سید کافی(ع) کافی آباد برگزار شد.

کرمی افزود: این مراسم با اقامه نماز جماعت ظهر و عصرآغاز شد و پس از آن هیئت های عزاداری منطقه کزاب با حضور در محل آن امامزاده واجب التعظیم به عزاداری و سوگواری پرداختند.

کرمی در پایان اضافه کرد: به مناسبت هفته وقف چند بنر و پوستر همچنین سلسله مباحث نمایشگاهی "چشم در چشم آفتاب"و نیز"همه واقف باشیم" در محل نصب شد و در معرض دید عزاداران این روز قرار گرفت.

روابط عمومی اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان اشکذر 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.